پیشرفت ۸۰ درصدی طرح کمربند سبز جنوبی شهر پردیس | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

پیشرفت ۸۰ درصدی طرح کمربند سبز جنوبی شهر پردیس

انتشار: یکشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۹:۱۴ |
کد خبر: 21498 |
بازدید: 58 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: کورش گلریز در جمع شماری از خبرنگاران اظهار داشت: کمربند سبز در مناطق شهری اغلب با چندین هدفگذاری اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار ما – وی ادامه داد: از جمله این اهداف می توان به توسعه فضای سبز شهری، ارتقای نمای بصری، تعدیل آلاینده های زیست محیطی، بهبود کیفی آب و هوا، جلوگیری از سوء استفاده برخی افراد سودجو از اراضی بیت المال و … اشاره کرد.

این مقام مسئول از اجرای طرح کمربند سبز در جنوب شهر پردیس خبر داد و گفت: در همین راستا شهرداری پردیس طی سالیان گذشته اجرای طرح کمربند سبز حاشیه این شهر را در دستور کار خود قرار داد و در سال جاری این پروژه به بخش جنوبی شهر و حاشیه آزادراه تهران – پردیس رسید.

گلریز تصریح کرد: این طرح که تا کنون با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد همراه است شامل دو هزار اصله درخت و درختچه از انواع زبان گنجشک، توت کاکوزا، توری، ارغوان، ختمی، یاس، سرو نقره ای و … است.

شهردار پردیس افزود: علاوه بر غرس درختان یاد شده، شبکه آبیاری قطره ای کمربند سبز جنوبی شهر پردیس نیز طراحی و اجرا می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>