اسلام ستیزی و اسلام هراسی برای نابودی اسلام طرح شده است | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

اسلام ستیزی و اسلام هراسی برای نابودی اسلام طرح شده است

انتشار: جمعه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۴:۱۳ |
کد خبر: 21462 |
بازدید: 64 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: امام جمعه شهرستان قرچک گفت: هدف اسلام ستیزی و اسلام هراسی را برای نابودی اسلام طرح کردند، نباید اجازه داد دشمن گستاخ شود.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های  نماز جمعه این شهرستان ضمن تقدیر وتشکر از حضور پورشور مردم ولایت مدار وهمیشه در صحنه راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار داشت: روز قدس، روز دفاع از حق و حقیقت ، روز آزادی سازی عزت و شرافت مسلمانان ، روز فریاد استقلال طلبی ، روز لبیک حق است وبرائت ا شیطات است.

وی گفت: امروز غزه یک سرزمین فیزیکی نیست بلکه مرز جنگ حیثیت اسلام در برابر کفر است، امروز جبهه های مقاومت در سراسر دنیا مبارزه تمام حق در مقابل تمام باطل است، فلسطین و لبنان ، سوریه و عراق، بحرین و یمن، نبرد حزب الله ایران و افغانستان و پاکستان ، نیجریه همه وهمه یک جبهه و جبهه حق علیه باطل است نه دفاع از خاک و تقسیم ارضی باشد.

اسماعیلی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب، بیان کرد: مسلمانان نباید اجازه دهند، دولت های خود فروخته و ذلیل منطقه این حقیقت را به فراموشی بسپرند و مسئله را در حد تقسیم ارضی تقلیل دهند.

وی افزود: استکبار جهانی و صهیونست ها قصد عملیاتی کردن طرحها و نقشه های اساسی شان را دارند ، هدف اسلام ستیزی و اسلام هراسی را برای نابودی اسلام طرح کردند، نباید اجازه داد دشمن گستاخ شود.

امام جمعه قرچک تاکید کرد: چرا دشمن تغییر صلح آمیز را مطرح می کند ، چرا می گوید از عناصر و عواملمان درداخل  ایران  حمایت می کنیم ، این عوامل چه کسانی هستند. باید مراقب نفوذ بود، باید مراقب افراد منحرف و وابسطه و مزدور بود.

وی تصریح کرد: امروز پست های کلیدی و مراکز علمی ما خرمشهری هایی هستند که در راه اند این هشدار مولای با بصیرت ماا ست، امروز دلباختگان به استکبار باید اساسی، محکم، عقلانی به فاجعه برجام جواب دهند و جبران کنند. دلداری فرمانده مقتدر کل قوا را جدی بگیرند ، نترسند ، خدا با ما است.

اسماعیلی گفت: امروز باید حساسیت خودی ها ثابت شود ، باید صفوف دوست و دشمن مشخص شود، دیگه وقت محافظه کاری نیست، رهبر فرزانه یکبار دیگه خط و راه و هدف امام راحل عظیم الشأن را ترسیم فرمودند، در چندین مورد و محور ، الگوهای رفتاری و مدیریتی امام عزیز را در مواجهه با دشمنان اشاره کردند.

وی بیان کرد: در جنگ روانی و فشار روانی عده ای در داخل به دشمن کمک کردند ، آنهایی که به بعضی ها خط دادند بگویند : نه غزه نه لبنان ، به دشمن کمک کردند. آنهایی که در اذهان و افکار عمومی جا انداختند بدون آمریکا نمی شود زندگی کرد، و هنوز هم با خفت و پر رویی تمام بر سر موضع خود هستند به دشمن کمک می کنند .

امام جمعه قرچک تاکید کرد: نمی شود هم تحریم ها را تحمل کرد و هم دست از فعالیت هسته ای بکشیم و محدودیت هایی را هم تحمل کنیم. ما از سازمان انرژی هسته ای می خواهیم به فرمان امام عزیزمان ، عمل کنند ، بسرعت آمادگی لازم را برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو فراهم آورند نقاط قوت ما را تقویت کنند.توانای موشکی ما ، از دیگر نقاط قوت ماا ست ، به قدرت اول موشکی تبدیل شده ایم ، و دشمن می داند که اگر یک موشک بزند با ده موشک پاسخ خواهد گرفت.

وی افزود:  عدالت خواهی بین المللی و دفاع از مظلوم از جمله نقاط قوت ما است ، بویژه دفاع و حمایت از فلسطین تا آزادسازی آن و نابودی اسرائیل غاصب است.

اسماعیلی در پایان خاطرنشان کرد: فشار عملی دشمن این است که به کمک عناصر داخلی مردم را نا امید کنند، به مردم فشار مالی و اقتصادی وارد شود تا در غالب مطالب مردم آشوب برپا کنند ، وظیفه دولت است که به مشکلات رسیدگی کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>