روز قدس نمایش اقتدار جهان اسلام است | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

روز قدس نمایش اقتدار جهان اسلام است

انتشار: جمعه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۲:۵۰ |
کد خبر: 21459 |
بازدید: 53 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان ورامین از روز قدس به عنوان صحنه نمایش اقتدار جهان اسلام در برابر رژیم اشغالگر قدس یاد کرد و حضور باشکوه مردم را نشانه عزم مردم در نابودی اسرائیل دانست.

به گزارش خبرنگار ما – محمدرضا یوسفی روز جمعه در حاشیه راهپیمایی روز قدس شهرستان ورامین گفت: روز جهانی قدس روز مقاومت اسلام در برابر کفر است، مقاومتی که با وعده الهی با نابودی اسرائیل همراه می شود.

وی اظهارداشت: به فرموده رهبر معظم انقلاب حضور مردم در صحنه راهپیمایی روز جهانی قدس در اصل حفظ افتدار و امنیت ملی است و مردمی که در طول تاریخ سراسر افتخار انقلاب در تمامی صحنه های نظام حضور داشتند امروز نیز نمایی از عظمت خود را به نمایش گذاشتند.

فرماندار ورامین گفت: رئیس جمهوری آمریکا تصور می کند با فشارهای اقتصادی، تحریم و تهدید می تواند مقاومت مردم ایران را در هم بکوبد و مردم را از حمایت از ملت های مظلوم برگرداند درحالی که حضور مردم ایران اسلامی در راهپیمایی امروز ثابت کرد تصور باطل ترامپ با اقتدار مردم به خواب پریشان تبدیل می شود.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس نام دارد که مسلمانان جهان با راهپیمایی علیه جنایات رژیم صهیونیستی، ندای حمایت از ملت مظلوم فلسطین سر می دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>