فریاد مرگ بر اسرائیل در شهرستان قرچک طنین انداز شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

فریاد مرگ بر اسرائیل در شهرستان قرچک طنین انداز شد

انتشار: جمعه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۲:۲۹ |
کد خبر: 21458 |
بازدید: 87 views |
بدون دیدگاه


قر۵۲

قرچک – ابتکارورامین: مردم شهرستان قرچک در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان حماسه دیگری خلق و با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حمایت خود را از قدس شریف اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار ما – مردم روزه دار شهرستان قرچک همزان با سراسر شهرهای کشور از امروز ۱۸ خرداد آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در خیابان‌ها و معابر سطح شهر به برگزاری مراسم راهپیمایی در محکومیت جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها از میدان کلانتری به سمت مصلای نماز جمعه این شهرستان راهپیمایی روز قدس را برگزار کردند.

«مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر آل‌سعود» و «هیهات من‌الذله» شعارهای زنان و مردان شرکت کننده در مراسم راهپیمایی امروز بود.

قر۵۱

در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس همه آمده بودند به طوری که پیر و جوان، زن و مرد، کودک و بزرگ بدون در نظر گرفتن سلیقه و دیدگاه های سیاسی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به خیابان ها آمده و در کنار یکدیگر فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

حضور نوجوانان و جوانان در مراسم راهپیمایی امروز یکی از ویژگی های بارز و برجسته این مراسم بود که نشان می داد توطئه و برنامه ریزی دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در دفاع از آرمان فلسطین و حمایت از ارزش های انقلاب اسلامی به بن بست رسیده است.

قر۵
در پایان این راهپیمایی قطعنامه ای نیز از سوی راهپیمایی کنندگان روزه دار صادر شد که در آن تأکید شده است که تنها راه حل مسئله فلسطین انحلال رژیم غاصب صهیونیستی، بازگشت فلسطینیان به سرزمین اجدادیشان و برگزاری یک انتخاب سالم آزاد و فراگیر برای تعیین سرنوشت این کشور مسلمان و مظلوم است.

در انتهای مراسم مردم برای خوادن نماز جمعه به صف ایستادند و جمعیت به قدری زیاد بود که در خیابانها ی اطراف کشیده شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>