روز قدس روز مبارزه با مستکبرین و حمایت از مظلومین است | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

روز قدس روز مبارزه با مستکبرین و حمایت از مظلومین است

انتشار: پنج شنبه, ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۰۱:۲۶ |
کد خبر: 21448 |
بازدید: 65 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: مسئولان قرچک از مردم خواستند تا با حضور وحدت آفرین خود در راهپیمایی روز قدس بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان آمریکا بزنند.

به گزارش خبرنگار ما –  آیین باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس ساعت ۱۱ روز جمعه ۱۸ خرداد ماه به طور همزمان با سراسر کشور در شهرستان قرچک از میدان امام خمینی(کلانتری) تا مسجد جامع و با سخنرانی سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی شرق استان تهران آغاز خواهد شد.

در همین راستا، مسئولان، احزاب و گروه های مختلف به طور جداگانه از اقشار مختلف جامعه برای حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت کردند.

روز جهانی قدس برای دفاع از فلسطین و مبارزه با اشغالگری غاصب است

مسعود مرسل پور فرماندار شهرستان قرچک به مناسبت فرارسیدن آخرین جمعه ماه رمضان و روز جهانی قدس از عموم مردم شریف و انقلابی شهرستان قرچک جهت شرکت در راهپیمایی دعوت به عمل آورد.

وی گفت: روز جهانی قدس برای دفاع از فلسطین و مبارزه با اشغالگری غاصب است. این روز فرصتی است برای ایستادن در کنار مظلوم، بهانه‌ای است برای فریاد علیه ظلم و استعمار و تجدیدعهدی است با آرمان‌های رهبر مستضعفان جهان حضرت امام خمینی(ره) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای است.

مرسلپور افزود: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که میعاد منتظران است همگام و همراه با امت با شجاع، شهیدپرور و زخم‌خورده از جور استکبار جهانی، یکپارچه در صفوفی به هم فشرده با مردم فلسطین، فریاد یگانگی و همبستگی سر خواهیم داد.

روز قدس مبارزه با مستکبرین و حمایت از مظلومین است

حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه قرچک در خصوص روز قدس بیان کرد: روز قدس مبارزه با مستکبرین و حمایت از مظلومین است.

وی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) درصدور فرمان روز قدس در ۱۶ مرداد۱۳۵۸که فرمودند: من طی سالیان دراز، خطر اسرائیل غاصب را گوشزد مسلمین نمودم که اکنون، این روزها به حملات وحشیانه خود به برادران و خواهران فلسطینی شدت بخشیده است و به ویژه در جنوب لبنان به قصد نابودی مبارزان فلسطینی پیاپی خانه و کاشانه ایشان را بمباران می‌کند.

من از عموم مسلمانان جهان و دولت‌های اسلامی می‌خواهم که برای کوتاه کردن دست این غاصب و پشتیبانان آن،‌به هم بپیوندند و جمیع مسلمانان جهان را دعوت می‌کنم آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را که از ایام قدر است و می‌‌تواند تعیین کننده سرنوشت مردم فلسطین نیز باشد، به عنوان ‘روز قدس’ انتخاب و طی مراسمی همبستگی بین‌المللی مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین اعلام نمایند. ازخداوند متعال پیروزی مسلمانان را بر اهل کفر خواستارم خاطرنشان کرد: امروز همه مسلمانان دنیا باید به این فرمان امام (ره) لبیک بگویند و در روز قدس در این راهپیمایی بزرگ شرکت کنند.

انقلاب ما با زنده نگه داشتند روز قدس، نفرت خود از این رژیم غاصب اعلام کرد است

محسن شریف شهردار قرچک ضمن گرامیداشت فرارسیدن روز جهانی قدس اظهار داشت: یکی از برکات انقلاب اسلامی و شکل گرفتن جمهوری اسلامی ایران ،زنده شدن موضوع مظلومیت مردم فلسطین واتحاد است.

وی گفت: امام خمینی (ره) با صدور روز جهانی قدس تکلیف را بر ما تمام کرد و اگر انقلابی ما به وجود نمی آمد، موضوع فلسطین و جنایت رژیم صهیونیستی به فراموشی سپرده می شد و انقلاب ما با زنده نگه داشتند روز قدس، نفرت خود از این رژیم غاصب اعلام کرد است.

شریف تصریح کرد: این روز به عنوان نماد همبستگی برای دفاع از  مظلومان در مقابل زورگویان و توقف برنامه حذف فلسطین از نقشه جغرافیایی جهانی و جلوگیری از فراموشی موضوع مظلومیت مردم فلسطین در تاریخ ثبت شده است.

وی خاطرنشان کرد: در محور مقاومت و اهمیت این روز ارزشمند مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی در این روز مثل همیشه در راهپیمایی حضور گسترده خواهند داشت.

شهردار قرچک  در پایان ضمن دعوت ازعموم مردم قرچک جهت حضوری گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس خاطر نشان کرد: کارمندان و شهروندان هم نیز همگام با سایراقشار مردم شهید پرور به صورت باشکوه در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد.

روز قدس نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در موضوع قدس و فلسطین است

سرگرد علی اصغرشهیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک بیان کرد: روز قدس روز انجام وظیفه مسلمین برای دفاع از اسلام است و مسلمانان در کل جهان روز قدس را گرامی می دارند و برای مقابله با صهیونیسم بین الملل با مشت های گره کرده به میدان می آیند

وی روز قدس را نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در موضوع قدس و فلسطین دانست و تصریح کرد: باید رویکردها و راهبردهای امام خمینی (ره) و مقام ‌معظم رهبری در خصوص موضوع قدس را جسته‌سازی کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک افزود: حضور مسلمانان در صحنه حمایت از فلسطین تاثیر دارد و ما با هنر و حمایت باید در میدان بیایم  و از این طریق به دیدگاههای مقام معظم رهبری در مورد فلسطین جامه عمل بپوشانیم.

وی در پایان با بیان اینکه ملت یران با حضور در راهپیمایی روز قدس جواب محکمی به یاوه گویی دشمنان می دهد، گفت:  همه می آئیم و استکبار جهانی و قدرت ها بدانند ایران اسلامی در کنار ملت های مظلوم و مردم فلسطین است و هیچگاه از حمایت آنها دست بر نمی دارد چرا که این حضور و راهپیمایی باعث ایجاد رعب و وحشت در دشمنان است.

حضور وحمایت از مردم فلسطین باعث رعب و وحشت اسرائیل و هم پیمانانش است

سرهنگ علی موسی پور فرمانده انتظامی قرچک نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس از سوی امام راحل (ره) را اقدامی ماندگار در تاریخ بشریت برای دفاع از مردم فلسطین است و مسلمانان وظیفه دارند با شرکت در راهپیمایی روز قدس؛ ابراز خشم و انزجار خود را از  رژیم صهیونیستی، پشتیبانی و حمایت خود از مردم فلسطین را اعلام کنند.

وی  با تاکید بر این مطلب که حضور وحمایت از مردم فلسطین باعث رعب و وحشت اسرائیل و هم پیمانانش است، افزود: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب دلگرمی مردم مظلوم فلسطین برای ادامه مبارزات علیه رژیم اشغالگر قدس است.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز دفاع از مردم مظلوم فلسطین و روزقدس است

مهدی نیکبخت،مدیرآموزش وپرورش شهرستان قرچک،در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و بنابرفرموده حضرت امام خمینی(ره) که این روز را روز دفاع از مردم مظلوم فلسطین و روزقدس نامید،از فرهنگیان ،دانش آموزان و خانواده های آنان دعوت کرد تا همچون سالهای گذشته درصفوف بهم پیوسته از آرمانهای مردم رنج دیده فلسطین دفاع کنند.

نیکبخت تصریح کرد:باتوجه به مواضع خصمانه دولت امریکا و رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر بر علیه مردم شریف و قهرمان ایران اسلامی،ونیزمصادره قدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی،برتمامی مردان و زنان این سرزمین لازم است که در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و پاسخ دندان شکن به ایادی استکبار جهانی بدهند.

روز قدس پیام دندان شکن امت اسلامی به استکبار جهانی و صهیونیست غاصب است

آزمون کاری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک از همه احاد مردم به خصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را به راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

وی گفت: روز قدس این یادگار ماندگار امام راحل عظیم الشان (ره) روز حمایت از مستصضعفان و پیام دندان شکن امت اسلامی به استکبار جهانی و صهیونیست غاصب است.

کادری افزود: امسال و در روز جهانی قدس با تبعیت از فرمان ملکوتی مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه ای (دامه برکاته) احاد مردم شریف و روزه دار قرچک و به خصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با حضور خود با ارمانهای شهدا و امام شهدا (ره) و نایب بر حقش مقام عظمای ولایت و رهبری بیعت مجدد نموده و نابودی همه مستکبران عالم به خصوص امریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب را خواستار هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>