دعوت فرماندار پیشوا برای حضور مردم در راهپیمایی روز قدس | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

دعوت فرماندار پیشوا برای حضور مردم در راهپیمایی روز قدس

انتشار: پنج شنبه, ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۵۹:۵۶ |
کد خبر: 21444 |
بازدید: 60 views |
بدون دیدگاه


پیش۱

پیشوا – ابتکارورامین: فرماندار پیشوا در آستانه روز قدس از اقشار مختلف مردم پیشوا خواست تا به منظور حمایت قاطع از مردم مظلوم فلسطین و همراهی با آرمان های امام راحل(ره) در راهیپمایی روز قدس حضوری چشمگیر داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ما –  در پیام محمدکرم محمدی آمده است: قدس، سرزمین انبیا و اولیای الهی و روز قدس نماد وحدت و یکپارچگی امت اسلام و برگرفته از اعتقادات عمیق دینی و فطرت پاک عدالت خواهی و ظلم ستیزی است؛ روز قدس روز درگیری اندیشه و اعتقاد پاک دینی و الهی با تفکر ظالمانه و جابرانه است.

بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، به دشمنان اسلام به خصوص اسرائیل و آمریکا فهماندند که نه فقط قدس و فلسطین بلکه هیچ مظلوم و محرومی در جغرافیای زمین تنها نیست.

امروز تمامی دشمنی های استکبار و در صدر آنها آمریکا با ملت ایران به دلیل حمایت ما از مردم فلسطین و مبارزه با رژیم کودک کش اسرائیل است و کارشکنی ها و سنگ اندازی های زیادی را کرده تا ما را وادار کنند از این آرمان بلند اسلامی و انسانی خود دست برداریم اما باید بدانند که موضع ملت ایران در برابر اسرائیل همان موضع همیشگی است و تا ریشه کن کردن کامل این غده بدخیم سرطانی محکم و استوار در کنار ملت فلسطین ایستاده است.

همان گونه که رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) فرمودند پایه های رژیم صهیونیستی به شدت سست و محکوم به زوال است و ما نیز حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی را تا نابودی کامل این شجره خبیثه تکلیفی تخلف ناپذیر برای خود می دانیم و این مبارزه بزرگ را با قدرت ادامه خواهیم داد.

در روز قدس فریاد رسای مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان در راستای آزادی قدس شریف و سرزمین فلسطین مظلوم، بار دیگر براندام اسرائیل غاصب لرزه خواهد افکند و بنیاد سستشان را فرو خواهد ریخت و از سوی دیگر بارقه امید به جهاد و مبارزه در مجاهدان راست‌قامت فلسطین را بیش از پیش خواهد کرد.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان جهان در ماه ضیافت الهی، از مردم مومن و روزه دار شهرستان پیشوا دعوت می کنم تا همچون سالیان گذشته در پیروی از آموزه های جاویدان امام راحل(ره) و لبیک به دعوت رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، دوشادوش امت اسلام در سراسر جهان در راهپیمایی روز قدس حضور یافته و در حرکتی عظیم و غرورآفرین در کنار جبهه بزرگ مقاومت و بیداری اسلامی، فریاد حمایت از مردم مظلوم و بی گناه فلسطین و انزجار از دجالان سفاک صهیونیست را فریاد بزنند.

گفتنی است، راهپیمایی روز جهانی قدس در روز جمعه ۱۸ خرداد همزمان با ۲۳ ماه مبارک رمضان از مقابل مسجد حضرت امام خمینی(ره) واقع در میدان نماز به سمت صحن مطهر حضرت امامزاده جعفر(ع) پیشوا برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>