اجرای تئاتر مردمی خرداد در پیشوا | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

اجرای تئاتر مردمی خرداد در پیشوا

انتشار: یکشنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۶:۵۴ |
کد خبر: 21400 |
بازدید: 52 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: به همت انجمن نمایش این شهرستان و همکاری این اداره و موسسه خورشید بشارت نو نمایشهای چهل سالگی به کارگردانی آرزو علیپور و ١١ بهمن ۵٧ به کارگردانی ابراهیمی با استقبال پر شور تماشاگران  ١٠ و ١١ خرداد ماه در بوستان شهدای گمنام شهرستان پیشوا اجرا شد. این دو نمایش از آثار شرکت کننده در همایش سراسری تئاتر خرداد حوزه هنری می باشد.

به گزارش خبرنگار ما – رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا گفت: قطعا زبان هنر گویاترین زبانهاست و بهترین خط ارتباط است. هم اکنون شاهد این هستیم که هنرمندان عرصه نمایش اتفاقات گذشته را با هنر برای نسل جدید به صحنه می کشند تا این نسل شاهد رشادتهای پدرانشان در آن دوره باشند و آن را سینه به سینه به نسلهای بعد منتقل سازند.

طاهری در ادامه بیان داشت: اجرای نمایش آیینی در جوار مزار نورانی شهدای گمنام بسیار تاثیر گذار است و در این دو اجرای خیابانی با استقبال پر شور مردم مواجه بودیم.

پیش از این اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا به منایسبتهای مختلف اجرای نمایش خیابانی در سطح شهرستان پیشوا را داشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>