دستگاه‌ها آمادگی لازم به‌منظور مقابله با تشدید حوادث رخ‌داده را داشته باشند | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

دستگاه‌ها آمادگی لازم به‌منظور مقابله با تشدید حوادث رخ‌داده را داشته باشند

انتشار: شنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۵:۳۷ |
کد خبر: 21357 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


قر (۴)

قرچک – ابتکارورامین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: دستگاه‌های شهرستان قرچک آمادگی لازم به‌منظور مقابله با تشدید حوادث رخ‌داده را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ما – علیرضا جعفری در جلسه کارگروه تخصصی امنیت و انتظامات شهرستان قرچک ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: با توجه به دستورالعمل واصله از حوزه امنیتی استانداری تهران با موضوع کارگروه تخصصی امنیت و انتظامات، این جلسه تشکیل و در این کارگروه بیشتر موارد امنیتی و انتظامی موردبحث است که در صورت وقوع حوادث و هرگونه اتفاقات ناگهانی می‌تواند حواشی خاص خود را به دنبال داشته باشد.

وی افزود: به‌طور مثال در زلزله‌هایی که در سال‌های اخیر در استان‌های مختلف رخ‌داده است، افرادی از نقاط دیگر به‌منظور سرقت اموال مردم به مناطق آسیب‌دیده آمده و این امکان وجود دارد که در چنین شرایطی بانک‌ها، طلافروشی‌ها، انبارهای بزرگ و… مورد هدف افراد سودجو قرار گیرد.

 قر (۱)

جعفری گفت: بایستی مراتب به‌گونه‌ای مدیریت و کنترل گردد تا تمامی دستگاه‌ها آمادگی لازم به‌منظور مقابله با تشدید حوادث رخ‌داده را داشته تا از بروز جو ناآرام، آشوب و ناهماهنگی میان دستگاه‌ها در بحث خدمات‌رسانی به شهروندان جلوگیری به عمل آید.

 قر

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک تأکید کرد: اعضای کارگروه تخصصی امنیت و انتظامات شهرستان اقدام با تهیه بانک اطلاعاتی از اماکن، مراکز مهم و حساس و شناسایی و تعیین اماکن امن در نقاط شهری و روستایی و نیز تجهیز آن‌ها به امکانات موردنیاز نمایند.

 قر (۳)

وی در پایان جلسه ضرورت تأسیس جمعیت هلال‌احمر در شهرستان به‌منظور ارائه خدمات مناسب به شهروندان، لزوم افزایش جایگاه‌های سوخت شهرستان و ضرورت آموزش شهروندان و آشنایی بامهارت کمک‌های اولیه وامداد و نجات را خواستار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>