بیمارستان قرچک ۹۰ درصد تجهیز شده است | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

بیمارستان قرچک ۹۰ درصد تجهیز شده است

انتشار: جمعه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۴۱:۲۵ |
کد خبر: 21348 |
بازدید: 54 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ۹۰ درصد از تجهیزات بیمارستان نصب شده و تعداد از تجهیزات در انبار دانشگاه شهید بهشتی است که به بیمارستان انتقال می‌یابد و در آنجا نصب می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما – سید حسین نقوی نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در خطبه‌های پیش از نماز خطبه‌های نماز جمعه قرچک با گرامیداشت یاد و خاطره قیام  ۱۵ خرداد سال ۴۲ مردم این شهرستان ها اظهار داشت: در تاریخ انقلاب و قبل از انقلاب رخدادی این چنینی وجود ندارد که مردم به این شکل با کفن و انجام غسل شهادت برای دفاع از دین آمده باشند و زمانی که از سوی رژیم شاه تهدید می شوند و به آنها گفته می شود که برگردند، آنها یک صدا می گویند ما نیامده ایم که برگردیم. آنها آن زمان ثابت کردند که اهل کوفه نیستند، که علی تنها بماند.

وی گفت: برجام هیچ محصولی تا به حال برای ملت نداشت و در آینده هم برای ملت نخواهد داشت حال تعدادی از نمایندگان مجلس برجام را زرین‌کوب می‌کنند و تحویل رئیس مجلس می‌کنند.

نقوی تاکید کرد کرد: ما یک خط داریم و آن خط هم خط ولایت است، چپ و راست نداریم، ای مردم بازیچه گروه‌های سیاسی نشوید و پشتیبان ولایت فقیه باشید بی‌شک حمایت از رهبری پیشرفت جامعه را در بر دارد.

وی تصریح کرد: علت تاخت و تاز دشمن به سپاه و شورای نگهبان این است که در مقابل دشمن ایستادگی می‌کنند و مشت محکم بر دهان آنها می‌زنند و شورای نگهبان به عنوان سپر دفاعی محسوب می‌شود.

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با اشره به مسئله برجام بیان کرد: رفع مشکلات کشور در گروه کشورهای مذاکره‌کننده برجام نیست بلکه، ما می‌توانیم مشکلات اقتصادی را با برقراری ارتباط با کشورهای همسایه، آمریکای لاتین، آسیای مرکزی و آفریقا تا حدودی مشکلات حل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۹۰ درصد از تجهیزات بیمارستان نصب شده و تعداد از تجهیزات در انبار دانشگاه شهید بهشتی است که به بیمارستان انتقال می‌یابد و در آنجا نصب می‌شود.

نقوی  گفت: بیمارستان قرچک یک بیمارستان دولتی و قسمت‌های درمانی آن زیر نظر وزارت بهداشت است و نیروهای خدماتی و تأسیساتی این بیمارستان برون‌سپاری می‌شود و تمام تعرفه‌های این بیمارستان دولتی است.

وی افزود: از اعضای شورای شهر و شهرداری جوان و جهادی می‌خواهیم که تکلیف بیمارستان خصوصی حیان را مشخص کنند و در صورتی که نفرات حاضر قادر به ساخت بیمارستان نیستند نفرات جدید جایگزین کنیم تا اقدام به تکمیل این بیمارستان کنند.

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی  تاکید کرد: در بحث عمران روستایی جهش ۵۰ خوبی داشته‌ایم، اقدامات عمرانی روستاها بسیار خوب است و در حال حاضر اقداماتی که در روستاها انجام می‌شود بسیار مناسب است.

وی تصریح کرد: باید اقدامات در روستاها دوچندان شود، تا مردم تشویق شود تا به روستاها بازگردند.

نقوی بیان کرد: ساختمان سپاه در حال ساخت و ساز است و نیازمند مساعدت استاندار تهران است تا با اختصاص اعتبار این ساختمان نیمه‌کاره تکمیل شود، ساختمان فعلی در شأن سپاه ناحیه ۱۵ خرداد قرچک نیست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هر شغلی که در قرچک وجود دارد مختص جوانان قرچک است، و هیچ کس نمی‌توانند از شهرستان‌های اطراف برای اشتغال در شهرستان نیرو و فرد معرفی کنند و در صورتی که یک غیر قرچک معرفی شود خیانت به مردم قرچک است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>