سران قوا همراه مردم پشت سر رهبری مقابل تهدید دشمن ایستاده اند | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

سران قوا همراه مردم پشت سر رهبری مقابل تهدید دشمن ایستاده اند

انتشار: پنج شنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۳۹:۰۵ |
کد خبر: 21333 |
بازدید: 57 views |
بدون دیدگاه


قر۱

قرچک – ابتکارورامین: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز رئیس جمهوری ،رئیس قوه قضاییه و رئیس مجلس پشت سر رهبر معظم انقلاب در برابر تحریم، تهدید و فشارهای دشمن ایستاده اند و با همراهی مردم آنها را خنثی می کنند.

به گزارش خبرنگار ما – سید حسین نقوی حسینی روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از پروژه انتقال آب سد ماملو به شهرستان قرچک با حضور وزیر نیرو اظهارداشت: اینکه استکبار جهانی با تمام ابزار به مقابله و دشمنی با ایران اسلامی برآمده نشانه اقتدار نظام دارد.

وی ادامه داد: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا و ایستادگی مردم به اقتداری دست یافته که بسیاری از کشورهای استکباری درمواجهه با آن چاره ای جز پذیرش شکست ندارند.

نقوی حسینی گفت: تمامی گروههای سیاسی و دیپلماتیک که وارد ایران می شوند به مردم کشور به چشم عزت و اقتدار نگاه می کنند، ملتی که با ایستادگی خود بر همه توطئه های دشمنان فائق آمده است.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر ایران کشور صاحب ارزشی نبود تمامی قدرت های جهان برای مقابله با آن از ابزارهای تهدید ، تحریم و فشارهای سیاسی و اقتصادی استفاده نمی کردند.

وی بیان کرد: با وجود همه مشکلات بی سابقه ای که دشمنان برای نظام ایجاد کرده اند، تلاش های بسیاری انجام گرفته و خدمات بی شائبه ای به مردم ارائه شده ولی مردم نیز گرفتاری و مطالبات خاص خود را دارند و مسئولان وظیفه دارند به عنوان نوکر مردم، باتمام توان نیازهای آنان را برآورده کنند.

نقوی حسینی همچنین با اشاره به خدمات آبفا در شهرستان قرچک گفت: امروز علاوه بر مناطق شهری، تمامی روستاهای قرچک نیز تحت مدیریت آبفای روستایی قرار گرفته اند؛ روستاهایی که بیش از ۵ هزار نفر و به اندازه یک شهر جمعیت دارند.

وی اضافه کرد: هنگام افتتاح سامانه آب شیرین کن قرچک در روستای قشلاق جی تو در دولت هشتم، قرار بود مردم روستا نیز از آب سالم آن استفاده کنند که تاکنون این مهم محقق نشده است.

نقوی حسینی از وزیر نیرو خواست شرایطی فراهم کند که مردم روستای قشلاق جی تو از آب سالم و بهداشتی سامانه آب شیرین کن قرچک برخوردار شوند.

قرچک با بیش از ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

طرح انتقال آب سد ماملو به قرچک به طول ۱۲ کیلومتر با ۲۵۲ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>