باند سارقان خودروهای باری در شهرری منهدم شد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

باند سارقان خودروهای باری در شهرری منهدم شد

انتشار: پنج شنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۳۹:۳۷ |
کد خبر: 21331 |
بازدید: 44 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: رئیس کلانتری ۱۷۲ حرم عبدالعظیم (ع) از انهدام باند سارقان خودرو در محدوده حرم خبر داد و گفت: در این رابطه چهار نفر دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ میر رضا بهرامی در مورد دستگیری این سارقان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت خودروهای باری در محدوده کلانتری، شناسایی سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در تحقیقات مشخص شد که یکی از سارقان خانم است و سارقان با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری اقدام به سرقت می کنند.

وی اضافه کرد: شب گذشته ماموران هنگام گشت زنی در اطراف خیابان های حرم، متوجه رفتار مشکوک سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری شدند که دقایقی آنان را تحت مراقبت قرار دادند تا اینکه متوجه شدند یکی از سرنشینان خودرو خانم است.

سرهنگ بهرامی گفت: در همین هنگام یکی از سرنشینان از خودرو پیاده و مشغول وارسی یک دستگاه خودروی باری شد که تحت تعقیب قرار گرفتند و متهمان در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

وی افزود: در بازرسی از خودرو ، تعدادی ابزار و آلات مورد نیاز برای ارتکاب سرقت، کشف و هر چهار سارق برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>