مدیران پیشوا نیازهای شهرستان را به ادارات کل انتقال دهند | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

مدیران پیشوا نیازهای شهرستان را به ادارات کل انتقال دهند

انتشار: چهارشنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۳۸:۰۳ |
کد خبر: 21310 |
بازدید: 68 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: فرماندار پیشوا گفت: مدیران شهرستان پیشوا ضمن گزارش‌هایی که می‌نویسند و پیگیری و جدیتی که به خرج می‌دهند، نیازهای شهرستان را به ادارات کل گزارش دهند.

به گزارش خبرنگار ما – محمدکرم محمدی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان پیشوا اظهار کرد: امیدوارم با اقدامات و تلاش هایی که مدیران شهرستان پیشوا انجام می‌دهند بتوانیم در ایام باقیمانده از سال گذشته بودجه‌ای که معمولا تا اوایل تیرماه است، پیگیری‌های لازم را در جهت تخصیص‌هایی که صورت گرفته انجام دهیم.

وی گفت: پروژه‌های در حال انجام و احیانا شروع نشده‌ای که جزء دستور کار و نیاز شهرستان هستند باید جمع‌بندی شوند تا در بودجه سال ۹۷ بتوانیم سهم بیشتری از بودجه را به خود اختصاص دهیم.

فرماندار پیشوا بیان کرد: از مدیران شهرستان انتظار داریم به گونه‌ای پروژه‌های سال ۹۷ را پیگیری و تعریف کنند تا به خوبی در بودجه سال جاری لحاظ شده و سهم مناسبی از بودجه برای این شهرستان در نظر گرفته شود.

وی افزود: مدیران ادارات در بحث پروژه‌های استانی، تملک و دارایی و پروژه‌های سرمایه‌ای و ملی ضمن گزارش‌هایی که می‌نویسند و پیگیری و جدیتی که به خرج می‌دهند، نیازهای شهرستان را به ادارات کل گزارش دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>