کمک شورا و شهرداری پردیس برای تداوم احداث حوزه علمیه برادران | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

کمک شورا و شهرداری پردیس برای تداوم احداث حوزه علمیه برادران

انتشار: چهارشنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۳۷:۵۰ |
کد خبر: 21309 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: سیدعلی موسوی جوردی اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه های شهرداری پردیس در سرفصل امور عمرانی، توسعه فضاهای مذهبی است.

به گزارش خبرنگار ما – وی ادامه داد: این مهم طی جلساتی با حضور امام جمعه شهرستان و دیگر مسئولان ذیربط مورد بحث و بررسی قرار گرفت که از جمله نتایج آن اختصاص اعتباری از سوی شورای اسلامی شهر پردیس به تداوم احداث حوزه علمیه برادران است.

این مقام مسئول با اشاره به وضعیت کنونی مصلای شهر پردیس یادآور شد: مصلای شهر پردیس از جمله طرح هایی بود که می توانست پس از تکمیل و راه اندازی بعنوان مرکز تولید محتوای فرهنگی و مذهبی، خدماتی قابل توجه در این حوزه ارائه دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس تصریح کرد: اما در حال حاضر این مجموعه فاقد هرگونه فعالیت اجرایی بوده و از سرگیری مراحل عمرانی آن به دلیل اعتبارات مالی هنگفت نیازمند نگاهی شهرستانی و حتی فرا منطقه ای است.

موسوی جوردی بیان داشت: در این بین، مجموعه شورای اسلامی شهر پردیس پیگیری های لازم برای ادامه اجرای مصلای این شهر را ادامه می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>