فراخوان مسابقه عکاسی از راهپیمایی ۱۵ خرداد و روز قدس در ورامین | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

فراخوان مسابقه عکاسی از راهپیمایی ۱۵ خرداد و روز قدس در ورامین

انتشار: دوشنبه, ۷ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۴۲:۵۲ |
کد خبر: 21273 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


ور۱

ورامین – ابتکارورامین: رئیس کانون بسیج هنرمندان شهرستان ورامین از برگزاری مسابقه عکاسی راهپیمایی مردمی روز ۱۵ خرداد و روز قدس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – کانون بسیج هنرمندان با مشارکت و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورامین در نظر دارد مسابقه عکاسی با گوشی همراه و دوربین از راهپیمایی مردمی روز ۱۵ خرداد و روز قدس شهرستان ورامین برگزار کند.

محمد تقی رودگر رئیس کانون بسیج هنرمندان شهرستان ورامین در خصوص موضوع این مسابقه عکاسی گفت: عکسهای ارسالی می تواند با موضوعات انقلاب اسلامی و مردم،  استکبارستیزی و مردم  و  وحدت و شور انقلابی باشد.

رودگر گفت: شرکت کنندگان می توانند حداقل دو  و حداکثر ۶ اثر را با ذکر مشخصات خود تا تاریخ ۲۸ خرداد از طریق شبکه های اجتماعی به شماره ۰۹۳۳۸۱۱۵۷۹۵ ارسال کنند.

رئیس کانون بسیج هنرمندان شهرستان ورامین تصریح کرد: هشتم تیرماه سال جاری نمایشگاهی از آثار پذیرفته شده در محل نماز جمعه برپا و به صاحبان آثار پذیرفته شده لوح تقدیر و به پنج نفر از برگزیدگان لوح تقدیر و هدیه نقدی تقدیم خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>