افزون بر یک تن مواد مخدر در ری کشف شد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

افزون بر یک تن مواد مخدر در ری کشف شد

انتشار: چهارشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۲:۴۰ |
کد خبر: 21126 |
بازدید: 40 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: سرکلانتر نهم تهران (شهرری) گفت: یک تن و ۱۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای سالجاری تاکنون در شهرستان ری کشف شده است.

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ امید بهمنیاری روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ری اظهار کرد: این میزان از کشفیات توسط کلانتری های و پایگاه های مواد مخدر انجام شده است که در مجموع ۶۲۵ نفر نیز در این ارتباط دستگیر شده اند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته نیز چهار تن انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف شده است، تصریح کرد: این میزان از مواد کشف مواد مخدر نسبت با مدت مشابه سال قبل قابل توجه است.

وی افزود: نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر کوتاهی نمی کند و این حجم از مواد مخدر کشف شده نشان از اهمیت ویژه در برخورد با کشت ، توزیع و پخش مواد مخدر دارد.

بهمنیاری در ادامه از کشف یک مرکز تهیه مواد مخدر صنعتی در این شهرستان خبر داد و افزود: این مرکز که مواد مخدر صنعتی را تولید می کرد، توسط نیروهای انتظامی کشف شد.

وی اظهار کرد: برخورد با مراکز تولید مواد مخدر صنعتی در جنوب تهران را به صورت جدی دنبال شود.

** ۳۸۰ معتاد متجاهر در شهرستان ری جمع آوری شد

سرهنگ امید بهمنیاری در ادامه از جمع آوری ۳۸۰ معتاد متجاهر از ابتدای سالجاری تاکنون در سطح شهرستان ری خبر داد و گفت: جمع آوری معتادان متجاهر در سطح این شهرستان ادامه دارد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه کمپ شفق محل جمع آوری معتادان متجاهر در حوزه این شهرستان واقع شده است باید سهمیه بیشتری برای کمک به معتادان این شهرستان در نظر گرفته شود.

وی افزود: تقویت زیر ساخت‌های مبارزه با مواد مخدر اعم از افزایش مهارت های زندگی، ایجاد نشاط و شادابی، گسترش امکانات تفریحی تواند اعتیاد به مصرف مواد مخدر صنعتی و داروهای روان گردان را کاهش دهد.

وی عنوان کرد: بدون یادگیری این مهارت ها هر گونه مبارزه جنبه مقطعی و موقت خواهد داشت.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از ۸۶۰ هزار نفر دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>