نوسازی ناوگان ورامین بدون حمایت و پرداخت یارانه توسط دولت غیر ممکن است | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

نوسازی ناوگان ورامین بدون حمایت و پرداخت یارانه توسط دولت غیر ممکن است

انتشار: چهارشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۱:۵۸ |
کد خبر: 21123 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی با تاکید بر این مطلب که شهردارو شورای اسلامی شهر ورامین بر نوسازی ناوگان جدیت لازم را دارند اظهار داشت:انجام این مهم بدون دخالت مستقیم دولت و ارایه یارانه و پرداخت وام های بهره یک رقمی و دراز مدت غیر ممکن است.

به گزارش خبرنگار ما – خوانساریان تصریح کرد:در حال حاضر بیش از ۱۴۰۰ راننده زحمتکش اتوبوس و مینی بوس در ۵‌خط ورامین به شوش،ورامین به شهرری،ورامین به ترمینال جنوب،ورامین به سه راه خاوران و ورامین به قرچک در حال سرویس دهی می باشند.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی با بیان اینکه نوسازی ۱۴۰۰ دستگاه ماشین به دلیل اختصاص رقم بسیار بالای آن از عهده شهرداری حتی در سطح کشور بر نمی آید،تاکید کرد در صورت همکاری نهادهای متولی دولتی از جمله وزارت کشور و سازمان های وابسته و متولی امر تمامی بهره برداران بخش خصوصی آماده همکاری برای تعویض و نوسازی خودروهای خود می باشند.

وی همچنین از پیگیری های شهردار و فرماندار در خصوص نوسازی و خرید وسایط حمل و نقل عمومی از رییس سازمان برنامه و بودجه استان تهران خبر داد و گفت:امیدواریم این موضوع هر چه زودتر نتیجه داده تا شاهد رضایتمندی بیش‌تر شهروندان باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>