احزاب به حل مشکلات شهرستان کمک کنند | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

احزاب به حل مشکلات شهرستان کمک کنند

انتشار: سه شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۰۸:۳۹ |
کد خبر: 21095 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: مجید صفری اظهار کرد: فعالیت هرچه بیشتر و بهتر احزاب در شهرستان دماوند، باعث رسیدن به نتایج مطلوب در بحث اجتماعی، فرهنگی و سیاسی می شود.

به گزارش خبرنگار ما – وی یکی از برنامه های مهم در سطح شهرستان را توسعه سطح اهداف، در راستای سیاست های دولت دانست و اظهار کرد: باید فعالیت احزاب را در شهرستان دماوند گسترش داده و این اتفاق به کمک  اعضای احزاب میسر می شود.

فرماندار شهرستان دماوند تاکید کرد: شهرستان دماوند با توجه به شرایط و موقعیت خاص سیاسی، باید در بحث احزاب فعالیت بیشتری داشته باشد و با شناخت مشکلات حزبی توسط اعضا در شهرستان، باعث رسیدن به نتایج مطلوب می شود.

صفری بیان کرد: همه ما برای ارتباط با مردم در سطح جامعه نیازمند ساختار تعریف شده معین هستیم که این امر در قالب سازمان های مردم نهاد و احزاب شکل می گیرد و باعث رسیدن به هدف اصلی که ارتباط با مردم است، می شود.

وی باتوجه به اینکه تعداد احزاب ثبت شده در شهرستان دماوند چشمگیر است، گفت: از اعضای احزاب در بحث های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در شهرستان درخواست کمک و همکاری داریم تا بتوانیم در حل مشکلات شهرستان، به نتایج مطلوبی برسیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>