نگاه ویژه شورای پردیس به «نواحی کارگاهی» در سال «حمایت از کالای ایرانی» | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

نگاه ویژه شورای پردیس به «نواحی کارگاهی» در سال «حمایت از کالای ایرانی»

انتشار: سه شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۰۶:۴۱ |
کد خبر: 21092 |
بازدید: 65 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: سیدعلی موسوی جوردی در جمع شماری از خبرنگاران اظهار داشت: شاید بسیاری از شهروندان پردیس کمتر با نواحی جنوبی این شهر آشنا باشند.

به گزارش خبرنگار ما – وی ادامه داد: این بخش از شهر پردیس دارای دو نقطه مهم فاز هفت شامل نواحی کارگاهی خرمدشت و سیاهسنگ و همچنین فاز ۶ تحت عنوان «پارک علم و فناوری» است که این دو مرکز تاثیر بسزایی در امر کارآفرینی و تولید محصولات علمی و صنعتی دارند.

این مقام مسئول با اشاره به شعار سال جاری و مدنظر رهبر فرزانه انقلاب یادآور شد: سال ۱۳۹۷ به فرموده رهبر معظم انقلاب به سال «حمایت از کالای ایرانی» مزین شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس تصریح کرد: بدون تردید در شرایط کنونی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی رمز موفقیت اقتصاد کشورمان در میدان داخلی و البته عرصه های جهانی است و باید فرمایشات معظم له همچون چراغ راهی روشنگر پیش روی مسیر رو به توسعه قرار گیرد.

موسوی جوردی بیان داشت: از جمله مصادیق حرکت به سوی تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب در مبحث حمایت از کالای ایرانی در پردیس، کمک به رونق و شکوفایی مناطق کارگاهی واقع در محدوده این شهر است.

وی پیرامون شرایط کنونی نواحی کارگاهی پردیس خاطرنشان کرد: فاز هفت شهر پردیس شامل نواحی کارگاهی منطقه خرمدشت و سیاهسنگ در محدوده این شهر دارای نزدیک به چهار هزار واحد فعال صنعتی است.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات صنعتگران این بخش از شهر، سنگینی بار عوارض پرداختی به شهرداری بود که با پیگیری های شورای اسلامی شهر، این امر تا حدی تسهیل شد.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس افزود: همچنین در آینده ای نزدیک دفتر خدمات شهرداری پردیس با قابیلت ارائه خدمات مورد نیاز واحدهای صنعتی در این نقطه راه اندازی می شود تا تولیدکنندگان به منظور دریافت خدمات اداری نیازی برای مراجعه به ساختمان مرکزی شهرداری نداشته باشند.

به گفته موسوی جوردی، نواحی کارگاهی خرمدشت و سیاهسنگ در حال تبدیل شدن به یک لکه صنعتی است و از مزایای این مهم می توان به اعمال برخی معافیت های مالی، فراهم سازی بسترهای لازم برای فعالیت تولیدکنندگان و در نهایت تحقق فرمایشات رهبری در زمینه حمایت از کالای ایرانی است، از این رو شورای اسلامی شهر پردیس نگاهی ویژه به فاز هفت این شهر دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>