جشنواره قرآنی یاوران نماز پاکدشت برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

جشنواره قرآنی یاوران نماز پاکدشت برگزار شد

انتشار: سه شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۰۶:۰۹ |
کد خبر: 21091 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: هدف نهایی بهزیستی تعامل با مسئولان و مربیان مهد های کودک برای آموزش بهتر کودکان در زمینه های مختلف است.

به گزارش خبرنگار ما – هشتمین دوره جشنواره قرآنی مهدهای کودک با عنوان یاوران نماز با حضور محمود برزگر رئیس بهزیستی، نادره افشارها معاون اجتماعی و مدیران مهدهای کودک ، در حسینیه شهرک دوهزار واحدی برگزار شد.

محمود برزگر گفت: بهزیستی به عنوان متولی مهد های کودک رسالت آموزشی فرزندان در حساس ترین مقطع سنی و تحصیلی در رده مهد کودک و پیش دبستانی را به عهده دارد، مقطعی که نیاز به توجه و حمایت ویژه داشته و مسئولیت سنگینی را به دوش مربیان این مراکز می گذارد.

در ادامه محمود برزگر عنوان نمودند: هدف نهایی بهزیستی تعامل با مسئولان و مربیان مهد های کودک با آموزش شایسته و در خور کودکان شهرستان پاکدشت است.

در ادامه جشنواره نونهالان همه مهد های کودک به اجرای برنامه تلاوت قرآن به زبان های عربی، فارسی و انگلیسی، شعر ، اذان و نماز پرداختند.

گفتنیست: در پایان این مراسم به مهد کودک های برتر از نظر نوع پوشش، اجرا، انسجام برنامه، کیفیت برنامه و نوآوری جوایز ارزنده و ویژه ای اهدا شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>