طرح تشدید نظارت ویژه ماه رمضان در شهرستان ورامین آغاز شد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

طرح تشدید نظارت ویژه ماه رمضان در شهرستان ورامین آغاز شد

انتشار: دوشنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۷:۴۱ |
کد خبر: 21076 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از آغاز طرح تشدید نظارت ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – حسن میرزایی گفت: طرح تشدید نظارت اصناف تولیدی، توزیعی و خدماتی ویژه ماه مبارک رمضان با مشارکت اتاق اصناف ، شبکه بهداشت و درمان ، شبکه دامپزشکی و اداره اماکن آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: درطول ایام برگزاری این طرح که در ۲ نوبت صبح و عصر اجرا می شود ، فعالیت واحدهای تولیدی توزیعی مورد نظارت و بازرسی قرار گرفته و نحوه توزیع کالاهای پرمصرفی نظیر شیر، پنیر، کره، خامه، گوشت مرغ، گوشت قرمز، تخم مرغ، نان، برنج، روغن، قند و شکر، میوه، خرما، زولبیا و بامیه و سبزیجات مورد ارزیابی قرار می گیرد.

میرزایی اظهار کرد: در اجرای طرح تشدید نظارت ویژه ماه مبارک رمضان، وضعیت بهداشتی، کیفیت و کمیت پخت انواع نان با جدیت و بدون وقفه مورد ارزیابی قرار می گیرد و با متخلفین برخورد قانونی می شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین تاکید کرد: هیچ گونه افزایش قیمتی در کالاهای اساسی صورت نگرفته و در صورت مشاهده با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

وی اظهار کرد: درج قیمت روی کالا ، صدور فاکتور فروش ، کم فروشی ، گران فروشی ، احتکار و مسائل بهداشتی از جمله مواردی است که در طرح تشدید نظارت ویژه ماه رمضان از سوی بازرسان مورد بررسی قرار می گیرد.

وی گفت : بر اساس نرخ اعلام شده از سوی استان ، قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک ۱۴ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

میرزایی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف با استفاده از سامانه ۱۲۴ موارد را به اطلاع بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت برسانند.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>