بنیاد مستضعفان در پردیس مجتمع تجاری می سازد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

بنیاد مستضعفان در پردیس مجتمع تجاری می سازد

انتشار: دوشنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۶:۱۴ |
کد خبر: 21073 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان پردیس گفت: مجتمع بزرگ تجاری خدماتی تفریحی توسط شرکت «خانه» از شرکت های تابع بنیاد مستضعفان در این شهرستان کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار ما – مرتضی حیدری روز دوشنبه در حاشیه آیین کلنگ زنی مجتمع تجاری خدماتی تفریحی ساخت این مجتمع را فرصت ارزشمندی برای شهرستان پردیس دانست و ابراز امیدواری کرد: علاوه بر اشتغالزایی و استفاده از مصالح ایرانی، رونق تولید محصولات داخلی را به همراه داشته باشد.

وی گفت:تمام مسئولان با حضوردر این آیین، حمایت خود را نسبت به سرمایه گذار بخش خصوصی اعلام کردند.

سرپرست شهرداری شهرستان پردیس نیز در این آیین با اشاره به بلاتکلیفی زمین های بنیاد مستضعفان در فاز چهار این شهرستان اظهار کرد: ساخت مجتمع تجاری خدماتی تفریحی که متعلق به بنیاد مستضعفان است می تواند برای رفع مشکلات شهروندان این فاز و ساماندهی زمین های بنیاد نقش بسزایی داشته باشد.

کوروش گلریز با بیان اینکه شهرداری پردیس برای حمایت از سرمایه گذار بخش خصوصی، زمین را به صورت تهاتر در اختیار شرکت «خانه» قرار داده، گفت: شهرستان پردیس در شرق تهران یکی از نقاطی است که مورد توجه سرمایه گذاران بخش خصوصی است، ساخت این مجتمع یکی از سرانه هایی است که در طرح های اولیه پیش بینی و اجرا می شود.

مدیرعامل شرکت خانه با اشاره به مشخصات این مجتمع تجاری اداری رفاهی گفت: امروز کلنگ احداث این پروژه در زمینی با زیر بنای ۴۸ هزار مترمربع و بنایی به مساحت ۹ هزار و ۵۰۰ بر زمین زده شد، سیتی سنتر پردیس در هفت طبقه ساخته می شود که شامل سه پارکینگ، ۲طبقه تجاری و ۲ طبقه رستوران و فضاهای آموزشی، ورزشی ویژه کودکان خواهد بود.

هادی اسماعیلی افزود: این پروژه حداقل ظرف ۲۴ و حداکثر تا ۳۰ ماه آینده و با هزینه ای معادل ۱۶۰ میلیارد تومان با بهترین و با کیفیت ترین مصالح داخلی ساخته می شود، اشتغالزایی این پروژه مهم ترین بخش آن است که ۸۰۰ تا یک هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در آن مشغول خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>