لزوم اجرای گشت‌های نظارت بر عملکرد جایگاه‌های سوخت قرچک | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

لزوم اجرای گشت‌های نظارت بر عملکرد جایگاه‌های سوخت قرچک

انتشار: دوشنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۵:۴۵ |
کد خبر: 21071 |
بازدید: 30 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان قرچک بر لزوم اجرای گشت‌های نظارت بر عملکرد جایگاه‌های سوخت قرچک توسط دستگاه‌های زی ربط تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسل پور در جلسه کمیسیون مبارزه به قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک در رابطه با موضوع برگزاری گشت‌های مشترک از جایگاه‌های سوخت شهرستان افزود: با توجه به اینکه فعالیت مستمر جایگاه‌ها از منافع عمومی شهروندان است، بایستی با همکاری و تعامل دستگاه‌ها با توجه به وضعیت نامطلوب برخی از جایگاه‌ها که به دلیل مشکلات مالی و عدم‌حمایت، رو به تعطیلی می‌روند، نسبت به فعالیت و ادامه روند آن‌ها در خدمت‌رسانی به شهروندان و رعایت حقوق شهروندی قدم برداشت.

وی با اشاره به سال حمایت از کالای ایرانی و مبارزه جدی با کالای قاچاق افزود: مبارزه با قاچاق کالا و ارز به‌صورت جدی در سطح کشور و حتی شهرستان قرچک باید پیگیری شود و  یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های ارتقاء تولید ملی، محدود کردن و حذف کالای قاچاق است.

فرماندار شهرستان قرچک تأکید کرد: گشت‌های مشترک از جایگاه‌های سوخت در سطح شهرستان توسط دستگاه‌های زی ربط برگزار شود و در صورت تخلف با آن‌ها برخورد قانونی صورت گیرد.

در ادامه این جلسه علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک نیز اظهار داشت: در اواخر سال گذشته و سال جاری تعطیلی جایگاه‌های سوخت در سطح شهرستان نبوده است و با بهبود شرایط مالی جایگاه‌ها شاهد فعالیت مستمر آن‌ها و خدمت‌رسانی به شهروندان خواهیم بود.

وی گفت: با توجه به گزارش‌های واصله از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی عرضه سوخت خارج از شبکه در شهرستان بوده است و به‌منظور بررسی و نحوه عملکرد جایگاه‌های سوخت شهرستان و احصاء مسائل و مشکلات آن‌ها و رسیدگی در جهت رفع آن، گشت مشترکی در این خصوص با حضور اعضاء از جایگاه‌های سوخت شهرستان خواهیم داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>