عملیات بهسازی و مرمت جداول سطح شهر با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر در حال اجرا می باشد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

عملیات بهسازی و مرمت جداول سطح شهر با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر در حال اجرا می باشد

انتشار: یکشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۰:۴۴ |
کد خبر: 21061 |
بازدید: 30 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد در بازدید از روند عملیات اجرای جدول گذاری معابر سطح شهر گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر و با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات بهسازی و مرمت جداول طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در حال اجرا می باشد.

به گزارش خبرنگار ما – وی جدول گذاری معابر و خیابان ها را به لحاظ تاثیرگذاری بر فضای ارتباطی شهر مهم ارزیابی کرد و بیان داشت: این امر مورد توجه و تاکید مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر است و با جدیت در دستور کار شهرداری قرار دارد.

وی ضمن مهم ارزیابی کردن طرح های زیرساختی، تاکید کرد: رسیدگی و رفع مشکلات شهروندان از مهمترین اصول خدمات رسانی است و با توجه به این مهم رسیدگی به بحث جدول گذاری و آسفالت معابر به عنوان یکی از اساسی ترین مشکلات شهروندان به طور ویژه از سوی مجموعه مدیریت شهری پیگیری و اجرایی می شود.

شهردار فرون آباد در ادامه با بیان این مطلب که عملیات زیرسازی و جدولگذاری خیابان ها به منظور رفاه حال شهروندان و همچنین تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه آغاز گردیده که همزمان با اجرای این پروژه ها شاهد ساماندهی و بهسازی معابر هستیم، عنوان کرد: در ادامه فرآیند اجرای فعالیت های عمرانی در سطح شهر و ارائه خدمات با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و افزایش خدمات رسانی به شهروندان، عملیات جدول گذاری خیابان های شهدای گمنام، شهید بافرانی و مسیر ارتباطی بین خیابان شهدای مدافع حرم (فرون آباد سوم) و بلوار ابوذر در حال انجام است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>