آغاز عملیات روکش و مرمت آسفالت معابر سطح شهر | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

آغاز عملیات روکش و مرمت آسفالت معابر سطح شهر

انتشار: شنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۲:۴۰ |
کد خبر: 21038 |
بازدید: 30 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد گفت: در راستای تأمین رفاه، آسایش و جلب رضایت شهروندان عملیات روکش و مرمت آسفالت معابر سطح شهر طبق برنامه قبلی در حال انجام می باشد.

به گزارش خبرنگار ما – کوروش میرزایی با اعلام این خبر عنوان کرد: با تلاش معاونت فنی و عمران شهرداری روند اجرای فعالیت های عمرانی بر اساس رویکرد مدیریت شهری و در راستای تأمین رفاه، آسایش و جلب رضایت شهروندان در حال انجام می باشد.

وی ادامه داد: عملیات آسفالت معابر سطح شهر با هدف سهولت تردد وسائط نقلیه و پیشگیری از بروز آب گرفتگی به هنگام بارش نزولات آسمانی آغاز شده است.

وی ضمن تاکید بر اجرای عملیات تراشه و روکش آسفالت با کیفیت مطلوب، اظهارداشت: عملیات پخش آسفالت معابر سطح شهر در حال حاضر به دو صورت مکانیزه و دستی در حال انجام می باشد.

شهردار فرون آباد با بیان این که تمامی فعالیت های عمرانی اعم از روکش آسفالت، ترمیم نوارهای حفاری، مرمت پلهای فلزی، هم سطح سازی دریچه ها و … از اولویت های کاری معاونت فنی و عمران شهرداری است تاکید کرد: نقاط حفاری شده توسط شرکت های آب، برق و گاز در پیاده رو و سواره روهای معابر مورد بهسازی، لکه گیری و روکش آسفالت قرار خواهد گرفت.

گفتنی است عملیات پخش آسفالت بصورت دستی و مکانیزه در کوچه ها و معابر سطح شهر و بلوار باغ بهشت در حال انجام می باشد و در ادامه شاهد پخش آسفالت در سایر معابر سطح شهر نیز خواهیم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>