جلسه بررسی مشکلات راه سرهار تشکیل شد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

جلسه بررسی مشکلات راه سرهار تشکیل شد

انتشار: پنج شنبه, ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۳۰:۲۲ |
کد خبر: 21028 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان دماوند در جلسه بررسی مشکلات راه سرهار با حضور معاون عمرانی، رئیس اداره راه و شهرسازی، رئیس اداره جهاد کشاورزی و پیمانکار پروژه بیان کرد: جا به جایی تیرهای برق در سطح پروژه، جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در اطراف پروژه و برخی از مشکلات دیگر در این جلسه مطرح شد.

به گزارش خبرنگار ما – مجید صفری اظهار داشت: شهرداری در قالب تعهدات خود نسبت به پروژه هزینه های جابه جایی تیرهای برق پروژه سرهار را به پیمانکار پرداخت می نماید و  تیرهای برق توسط اداره برق طی دو هفته آینده جا به جا می شود.

وی تاکید کرد: جهاد کشاورزی نسبت به جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در اطراف باند بزرگراه، اقدامات لازم را انجام دهد و اگر در برخی از نقاط ساخت و ساز غیر مجازی انجام گرفته حتماً با هماهنگی مراجع قضایی نسبت به پاک سازی آن اقدام نماید.

فرماندار دماوند تصریح کرد: گزارش جامع و کامل عملیاتی توسط پیمانکار و شرکت سازنده ارائه و مشکلات بررسی گردد و در صورت حل معضل و مشکلات طبق تعهدات پیمانکار پروژه تا پایان سال ۹۷مورد بهره برداری قرار می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>