همایش بهینه‌سازی مصرف انرژی در قرچک برگزار می‌شود | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

همایش بهینه‌سازی مصرف انرژی در قرچک برگزار می‌شود

انتشار: دوشنبه, ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۳۶:۰۲ |
کد خبر: 20990 |
بازدید: 35 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان قرچک از برگزاری همایش بهینه‌سازی مصرف انرژی با حضور معاون وزیر نیرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – مصطفی زینت‌بخش در جلسه هماهنگی برگزاری همایش بهینه‌سازی مصرف انرژی شهرستان قرچک که در محل سالن اجتماعات برگزار شد، اظهار داشت: بافرهنگ سازی بهینه‌سازی مصرف انرژی‌های موجود و آموزش در جهت درست مصرف کردن، می‌توانیم گام‌های توسعه را در جامعه که از اهداف مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت است، به‌صورت دقیق و حساب‌شده برداریم.

وی تأکید کرد: نقش ارگان‌های دولتی شهرستان قرچک در راستای اجرای راهکارهای نوین بهینه‌سازی مصرف انرژی مهم است.

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری قرچک تصریح کرد: همایش بهینه‌سازی مصرف انرژی در تاریخ ۲۴ اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور رضا انجم شعاع معاون حقوقی، مجلس و پشتیبانی وزیر نیرو و با اهداف بهینه‌سازی و فرهنگ‌سازی مصرف انرژی با حضور کشاورزان، صنوف، صنعتگران، اصحاب رسانه و دیگر اقشار مختلف جامعه در محل کانون فرهنگی ملائک برگزار خواهد شد.

زینت‌بخش تأکید کرد که دستگاه‌های خدمات رسان مکلف هستند که در مصارف خانگی و تجاری و صنعتی، مشترک نمونه در خصوص مصرف بهینه را در همایش مذکور مورد تجلیل قرار دهند.

وی بیان داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان که بر اساس دستورالعمل‌ها و مصوبات هیئت‌وزیران در خصوص کاهش مصرف انرژی در ادارات اقدامات مؤثری انجام دهند، در این همایش مورد تجلیل و تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی در پایان از دانشگاه‌های پیام نور و علمی کاربردی اریکه پرسپولیس مستقر در شهرستان خواست که پس‌ازاین همایش، همایشی با عنوان علمی، پژوهشی و تحقیقاتی در شهرستان برگزار کنند.

گفتنی است جلسه هماهنگی برگزاری همایش بهینه‌سازی مصرف انرژی شهرستان قرچک با حضور مصطفی زینت‌بخش معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری و با حضور روسای ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>