ادارات موانع تحقق مصوبات جلسات را به فرمانداری اعلام کنند | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

ادارات موانع تحقق مصوبات جلسات را به فرمانداری اعلام کنند

انتشار: یکشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۵۸:۴۵ |
کد خبر: 20970 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار پردیس از ادارات خواست موانع اجرایی شدن مصوبات جلسات کمیسیون های مختلف را به فرمانداری اعلام کنند.

به گزارش خبرنگار ما – بنیادی که ریاست اولین جلسه کمیسیون دانشجویی و فرهنگی شهرستان را برعهده داشت، افزود: حضور مسئولان یا کارشناسان خبره و آگاه در جلسات بسیار مهم است زیرا هم به عمق و غنای جلسات می افزاید و هم در روند اجرایی شدن مصوبات تاثیرگذار است، از این رو حضور مدیران در جلسات از  سوی فرمانداری با دقت و جدیت رصد خواهد شد.

معاون فرماندار پردیس در ادامه با اشاره به دستور  جلسه تصریح کرد: در مباحث مرتبط با امور دانشجویی و فرهنگی برنامه ریزی های زیادی برای سال جاری انجام شده و لازم است این برنامه ها که در حوزه هایی از جمله ایجاد نشاط اجتماعی و برنامه های فرهنگی، حمل و نقل، امور رفاهی و اردوهای علمی، فرهنگی و تفریحی و افزایش مشارکت دانشجویان در مناسبات ملی و مذهبی تدارک دیده شده ، با کمک های اعضای کمیسیون محقق شود.

در ادامه جلسه پیرامون بهینه سازی مسیر تردد دانشجویان از پل مقابل دانشگاه آزاد اسلامی، فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و بهره گیری از سخنران و شخصیت های مطرح در مراسم و مناسبت های مختلف از جمله موارد مطرح شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>