جوانان انقلابی باید بصیرت دینی و بینش سیاسی داشته باشند | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

جوانان انقلابی باید بصیرت دینی و بینش سیاسی داشته باشند

انتشار: یکشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۵۸:۲۷ |
کد خبر: 20969 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: مسؤول نمایندگی ولی‌ فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک گفت: جوانان انقلابی باید بصیرت دینی و بینش سیاسی داشته باشند و در مقابل جنگ نرم ایستادگی کنند تا با این کار مشت محکم بر دهان دشمنان نظام بزنند.

به گزارش خبرنگار ما – حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسین عبدالله‌پور مسؤول نمایندگی ولی‌ فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچکعصر امروز در همایش عقیدتی سیاسی ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان اظهار کرد: اگر معنویت را از انقلاب بگیریم پیشرفت و ترقی را از انقلاب سلب کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: روحانیت پرچم‌دار معنویت در نظام اسلامی است و سهم زیادی در بینش اسلامی مردم و فهم انقلابی دارند.

مسؤول نمایندگی ولی‌ فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک بیان کرد: جوانان انقلابی باید بصیرت دینی و بینش سیاسی داشته باشند و در مقابل جنگ نرم ایستادگی کنند تا با این کار مشت محکم بر دهان دشمنان نظام بزنند.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران تفکر آزادگی در جامعه را تحویل مردم داد تا مردم با تفکر دینی و اسلامی از نظام دفاع و در این راه به خاطر اعتقادات و عقاید خود ایستادگی کنند.

عبدالله‌پور تأکید کرد: جوانان ولایت‌مدار باید به دنبال بصیرت، محتوا و عقاید اسلامی باشند و در این خصوص تحقیقات لازم را انجام دهند.

وی اظهار کرد: در حوزه عقیدتی سیاسی باید مشاوره، آموزش و کلاس‌های قرآنی را در بین جوانان و در فضاهای مجازی گسترش داد و مشاوره لازم در خصوص استفاده صحیح از فضای مجازی به مردم داده شود.

مسؤول نمایندگی ولی‌ فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک با بیان اینکه فضای مجازی راهی برای تعامل است که نباید در آن زیاده‌روی کرد، گفت: پرداختن بیش‌ از حد مردم به‌ ویژه جوانان به فضای مجازی می‌تواند آنها را از ارتباط سالم با خانواده خود نیز محروم کند، در بسیاری از موارد پرداختن بیش‌ از حد به فضای مجازی و ارتباطات ناسالم مجازی زندگی‌های مشترک را به جدایی می‌کشد.

وی اظهار کرد: همه باید در تغذیه روحی به آحاد جامعه تلاش کنیم، در حوزه حجاب باید تحقیق کرده و جوانان را آموزش دهیم تا حجاب را به‌عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه کنیم.

عبدالله پور در پایان نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه را در گسترش فرهنگ عفاف و حجاب بی‌بدیل دانست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>