مشکلات محیط زیستی شهرستان در حوزه شهری و صنعتی بررسی شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

مشکلات محیط زیستی شهرستان در حوزه شهری و صنعتی بررسی شد

انتشار: سه شنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۳۸:۵۵ |
کد خبر: 20931 |
بازدید: 61 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: ظهر امروز با حضور مدیرکل محیط زیست استان تهران برخی از مشکلات محیط زیستی در حوزه های شهری و صنعتی شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما – در این جلسه که با حضور فرماندار شهرستان دماوند، معاون برنامه ریزی فرمانداری، شهردار دماوندو روسای محیط زیست شهرستان و شرکت شهرکهای صنعتی شهرستان برگزار شد برخی از پرونده های محیط زیستی در حوزه شهر دماوند و ناحیه صنعتی آئینه ورزان مورد بررسی قرار گرفت.

۲ پرونده محیط زیستی واحدهای صنعتی در ناحیه صنعتی آئینه ورزان از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح شد و با ارائه راهکارهایی از سوی مدیر کل محیط زیست استان، مشکل این دو واحد صنعتی مرتفع شد.

دماوند۱

همچنین موضوع تعیین تکلیف چند واحد تولید آسفالت، پسماند، جمع آوری و کنترل سگهای بلاصاحب و کشتارگاه نیز از جمله مواردی بود که شهردار دماوند در این جلسه مطرح کرد و تصمیماتی به منظور رفع مشکلات موجود از طرف مسئولان شهرستان و استان اتخاذ شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>