تشکلات کارگری قرچک در همه عرصه‌ها حضور فعال دارند | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

تشکلات کارگری قرچک در همه عرصه‌ها حضور فعال دارند

انتشار: دوشنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۱۷:۴۵:۳۷ |
کد خبر: 20921 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار قرچک گفت: تشکلات کارگری این منطقه در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی حضور فعال دارند و در‌ خصوص مسائل شهری بی‌تفاوت نیستند.

به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور پیش از ظهر امروز در همایش نقش جوانان در تولید و اشتغال که در کانون فرهنگی تربیتی ملائک برگزار شد، اظهار کرد: هفته جهانی کارگر و جوان را گرامی می‌داریم و آن را به همه زحمت‌کشان عرصه تولید و اشتغال به‌ویژه جوانان شهرستان تبریک عرض می‌کنم.

وی بیان کرد: قرچک در حوزه اشتغال و جوانان در اداره آموزش و پرورش و صنعت اقدامات چشمگیری انجام داده و اقدامات انجام شده مورد تأیید مسؤولان مربوطه است.

فرماندار قرچک تصریح کرد: تشکلات کارگری این شهرستان در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی حضور فعال دارند و در‌خصوص مسائل شهری بی‌تفاوت نیستند.

وی در پایان با بیان اینکه قرچک دارای جوانان بااستعدادی است، متذکر شد: نخبگان شهرستان در آینده نه‌چندان دور در حوزه‌های مدیریتی حضور پیدا خواهند کرد، اعتماد به جوانان اگر در هر جامعه‌ای انجام شود، آن جامعه پیشرفت خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>