دیدار فرماندار پردیس با اعضای شوراهای سلامی | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

دیدار فرماندار پردیس با اعضای شوراهای سلامی

انتشار: یکشنبه, ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۴۱:۱۲ |
کد خبر: 20912 |
بازدید: 67 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: به مناسبت نهم اردیبهشت و روز شورا، مرتضی حیدری فرماندار پردیس با اعضای شوراهای اسلامی شهر های پردیس و بومهن دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار ما – حیدری با حضور در محل برگزاری جلسات این شوراها، ضمن تبریک این روز و در دیدار با رئیس، اعضا و کارمندان شوراهای پردیس و بومهن، بر اهمیت شورا و استفاده از خرد جمعی و تجمیع قوا برای رفع مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: اعضای شورا منتخبان مردم و چشم امید شهروندان هستند که برای شناسایی، برنامه ریزی و رفع مشکلات شهر و شهروندان گردهم آمده اند و با توجه به تاثیر عمیق شورا بر روند اجرایی مدیریت شهری، لازم است آگاهی، مردم داری، توجه به نیاز ها و الویت ها، تعهد و تخصص در تصمیم گیری های شورا نقش اصلی را ایفا کند.

در  ادامه اعضای شوراهای اسلامی شهر های پردیس و بومهن نیز به بیان برنامه ها و اهداف خود پرداختند و توجه به حوزه های فرهنگی و اجتماعی، زیباسازی نمای بصری و ارتقای سطح زندگی شهروندان را از اولویت های خود برشمردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>