بیشترین مراجعات به شورا جهت اشتغال افراد است | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

بیشترین مراجعات به شورا جهت اشتغال افراد است

انتشار: شنبه, ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۳:۵۱ |
کد خبر: 20884 |
بازدید: 53 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: رئیس شورای شهرستان قرچک گفت: بیشترین افرادی که به شورا مراجعه می‌کنند به دنبال اشتغال هستند و یا مشکل اقتصادی دارند.

به گزارش خبرنگار ما – اژدر نوروزپور رئیس شورای شهرستان قرچک بعد از ظهر امروز در همایش شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: روز شورا را به همه اعضای‌ شوراهای شهر و روستا تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم روزی برسد که شوراها به مقام و منزلتی که در قانون اساسی تعیین‌ شده است برسند.

وی افزود در اولین سال از دوره پنجم شوراهای شهر و روستا قرار داریم و شوراهای پنجمین دوره جوان هستند و نمی‌توان گفت که شوراها بی‌تجربه هستند برای اینکه ۱۸ سال از عمر شوراها می‌گذرد.

نوروزپور گفت: با نگاه اجمالی به وضعیت شهر نگاه کنیم می‌توانیم بگویم که در مدیریت شهری نمره مطلوب کسب نکرده‌ایم و باید در این خصوص مستحکم‌تر قدم برداریم.

رئیس شورای شهرستان قرچک افزود: روسای ادارات، اعضاء شوراهای اسلامی شهر و روستا را در جهت حل مشکل مردم که به ادارات مراجعه می‌کنند جدی بگیرند و عضو شورا را به‌عنوان نماینده مردم بدانند.

وی تصریح کرد: شوراها را می‌توان به‌عنوان سنگ صبور مردم قلمداد کرد که مشکلات مردم را گوش می‌کنند، هرچند که نتواند مشکل مردم را حل کنند.

نوروزپور تأکید کرد: بیشترین افرادی که به شورا مراجعه می‌کنند به دنبال اشتغال هستند و یا مشکل اقتصادی دارند.

وی گفت: در حال حاضر شوراها نقش هماهنگ کنند و نظارت بر دستگاه‌های خدمات رسان در شهرداری و دهیاری را بر عهده‌دارند و می‌توانند مشکلات حوزه خود را به‌راحتی برطرف کنند.

رئیس شورای شهرستان قرچک در پایان گفت: در حال حاضر اعضاء شوراها در روستا و شهرها به‌عنوان یک نیروی هماهنگ کنند فعالیت می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>