همایش تجلیل از نخبگان و جوانان شهرستان فیروزکوه برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

همایش تجلیل از نخبگان و جوانان شهرستان فیروزکوه برگزار شد

انتشار: شنبه, ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۳:۱۴ |
کد خبر: 20883 |
بازدید: 60 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: گردهمایی نخبگان و جوانان شهرستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، با حضور مهندس یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه، مهندس حسن زاده بخشدار ارجمند، دکتر پرچ شهردار فیروزکوه و دیگر مدیران و مسئولین شهرستانی هشتم اردیبهشت ماه در محل سالن آفرینش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) وروز جوانان با اشاره به  تشکیل شورای مشورتی جوانان شهرستان فیروزکوه، بیان داشت: با توجه به سطح تحصیلات، فعالیت و تجربیات جوانان امروز جامعه، می توان از ظرفیت ها و نظرات آنها در جهت رفع مسائل و مشکلات قشر جوان و رشد و توسعه کشور استفاده کرد چرا که جوانان آینده سازان جامعه هستند و میتوانند با استفاده از علم و دانش روز جهان در راه شکوفایی خود و جامعه نقش اساسی داشته باشند و گام های مثبتی بردارند.

وی افزود: پیگیری امور جوانان با بهره گیری از نظرات و دیدگاه های آنها منجر به نتایجی مطلوب خواهد شد. دستگاه های اجرایی شهرستان به نسبت ارتباط خود با جوانان، تعدادی از فعالان جوان در حوزه تخصصی خود را شناسایی کرده و معرفی کنند و شورای مشورتی جوانان متشکل از جوانان فعال شهرستان در عرصه های گوناگون شکل بگیرد.

فیروز۱

فرماندار شهرستان فیروزکوه در ادامه اظهار داشت: در کمیته های تخصصی این شورا، مسائل و مشکلات جوانان مطرح می شود و پیشنهادات، دیدگاه و راهکارهای کاربردی آنها در خصوص رفع هر چه سریع تر مشکلات و فراهم سازی شرایطی مطلوب تر در تمام عرصه ها با حضور مسئولین مورد بحث کارشناسی و تبادل نظر قرار میگیرد، سپس پیشنهادات کاربردی کمیته ها به تفکیک در جلسات شورای مشورتی جوانان بیان می شود تا با اجرایی شدن آنها شاهد پیشرفت روزافزون جوانان جامعه و شهرستان باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>