طرح بهسازی و آسفالت معابر شهرری آغاز شد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

طرح بهسازی و آسفالت معابر شهرری آغاز شد

انتشار: شنبه, ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۲:۵۲ |
کد خبر: 20882 |
بازدید: 81 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۲۰ از اجرای طرح بهسازی معابر شهرری با لکه گیری ۳۲۰ موقعیت به منظور تسهیل رفت و آمد و افزایش رضایتمندی شهروندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – ابراهیم بابازاده روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این طرح براساس نظارت های میدانی مدیران و کارشناسان شهری از امروز به مدت ۱۵ روز انجام می شود.

وی افزود: این طرح با توزیع ۷۵۰ تن آسفالت در مساحت سه هزار و ۳۰۰ متر مربع همراه خواهد بود که با اجرای آن بخش عمده ای از نیازهای عمرانی محلات برطرف می شود.

وی گفت: این طرح درخیابان های ورامین، ابن بابویه، شهید غیوری، فدائیان اسلام، شهید صمدی، شهید داسار، دیلمان، کمیل، امامزاده ابوالحسن،۱۳ آبان، شهید رضازاده، شهید امانی، شهید صحرایی، جاده معدن، شهید قزاقی، گلبرگ، دهخدا، قدس، والفجر، شهید اردستانی، صفائیه، شهید بیات، شهید فدایی،علائین، جاده قم،امین آباد ، شهید رجایی، شهید ثابت نیا و شهید عرب خواری در شهرری اجرا می شود.

بابازاده مرمت معابر روستایی این منطقه را از دیگر موقعیت های اجرای این طرح بیان کرد و گفت: ۴۵ موقعیت لکه گیری آسفالت در ناحیه هفت منطقه ۲۰ شامل روستاهای قلعه نو، طالب آباد، اسلام آباد و غنی آباد پیش بینی شده است.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۲۰ یادآور شد: با توجه به بارندگی های اخیر، عملیات توزیع آسفالت با لحاظ شرایط آب و هوایی مناسب انجام می شود تا بر طبق استانداردهای فنی، فعالیت ها اثرگذار و با کیفیت به اجرا برسد.

منطقه ۲۰ (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و ۲ ناحیه خارج محدوده و ۲۱ محله است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>