نگاه تخصصی شورای پردیس به توان بالقوه بانوان در توسعه روزافزون شهر | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

نگاه تخصصی شورای پردیس به توان بالقوه بانوان در توسعه روزافزون شهر

انتشار: شنبه, ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۲:۲۷ |
کد خبر: 20880 |
بازدید: 66 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: سیدعلی موسوی جوردی اظهار داشت: بانوان در جامعه امروز و در بسیاری از عرصه های مدیریتی و اجرایی دارای کارنامه ای قابل قبول هستند.

به گزارش خبرنگار ما – وی ادامه داد: سال ها تجربه مدیریت در پردیس به من و سایر همکارانم در شورای اسلامی اثبات کرده که بانوان این شهر نیز قشری خلاق، پویا، دارای ایده های نو و بسیار فعال هستند.

این مقام مسئول تصریح کرد: از این رو، کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس با ریاست سرکار خانم موسوی بعنوان تنها عضو خانم این مجموعه و دارای اشراف کامل بر مسائل حقوقی به سرعت شکل گرفت تا امور این قشر به صورت تخصصی انجام شود.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس اضافه کرد: در حال حاضر کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس با بهره گیری از دانش مشاورانی زبده و برخورداری از شاکله ای کاملا تخصصی، امور بانوان شهر پردیس را با هدف ایجاد بسترهای لازم برای استفاده از توان بالقوه این قشر و رفع مشکلات آنها پیگیری می کند.

به گفته موسوی جوردی، خوشبختانه امروز این کمیسیون در سرفصل های مختلفی از جمله امور اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و … فعالیت های بسیار خوبی انجام می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>