پیگیری مشکلات مسکن آژینه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

پیگیری مشکلات مسکن آژینه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی

انتشار: پنج شنبه, ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۲۸:۲۵ |
کد خبر: 20826 |
بازدید: 64 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: وضیت پروژه مسکن آژینه ویژه معلولان شهر ری با حضور معاون وزیر مسکن و شهرسازی پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار ما – در این بازدید مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی کشور و رئیس راه و شهرسازی استان تهران، رئیس راه و شهرسازی پیشوا، نماینده فرمانداری پیشوا، رئیس بهزیستی شهرری، نماینده بهزیستی استان تهران، پیمانکار پروژه، رئیس بانک مسکن شعبه پیشوا و سه نماینده معلولان شهرری در محل پروژه حضور داشتند.

معاون وزیر راه و شهرسازی کشور در خصوص مشکلات واگذاری مسکن معلولان شهرری در پیشوا گفت: معلولان شهرری حدود هفت سال است که درگیر اختلافات گوناگون پیمانکار و راه و شهرسازی هستند که باید بیش از این همکاری صورت می گرفت که البته با حضور خانم رجائی رئیس جدید بهزیستی شهرری اقدامات مفید و پیگیریهای خوبی صورت گرفته است.

مهر آبادی افزود: متقاضیانی که عملیات کامل ساختمانی آنها در سال نود و یک تمام شده بود و مسائل جزئی ساختمانشان باقی مانده است از عدم واگذاری واحدها گلایه دارند که در آینده نزدیک نتیجه نهایی اعلام می شود.

وی گفت: عمده اختلافات، به معلولان متقاضی ربطی ندارد و اصل اختلافات بیشتر مربوط به کل پروژه ۴۸۰ واحدی آژینه است که مربوط می شود به مسائل مالی اداره راه و پیمانکار پروژه بر سر میزیان وام و حق و حقوق پیمانکار و قرار دادهای اداره راه و تغییر قیمتها که امیدواریم در جلسه آینده نحوه واگذاری مشخص شود.

پس از گفتگوها در مجتمع آژینه جلسه ایی در اداره راه و شهرسازی با حضور فیرزوز معاون راه شهرسازی استان تهران، صفری رئیس شهرسازی پیشوا و کمالی سرمایه گذار و پیمانکار پروژه با حضور خانم رجائی رئیس بهزیستی شهرری صورت گرفت که قرار شد ابتدا مطالبات پیمانکار رسیدگی شود و سپس زمان دقیق واگذاری ها در را چند روز آینده اعلام کنند.

مجتمع مسکونی آژینه که هفت سال پیش ساخت آن اغاز شده بود قرار بود ۲۲ بهمن امسال واگذار شود.

این پروژه به صورت دو مرحله ایی است که ۴۸۰ واحد، متعلق به آقای کمالی طرف قرار داد با بهزیستی است.

دلیل اینکه متقاضیان مسکن شهرری به پیشوا فرستاده شدند هم نبود پروژه های مسکونی برای این افراد تحت پوشش با اورده کم است ،هرچند معلولان تحت پوشش بهزیستی شهرستان ری این گفته ها را قبول ندارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>