توسعه شهر همزمان با اجرای زیرساخت ها صورت می پذیرد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

توسعه شهر همزمان با اجرای زیرساخت ها صورت می پذیرد

انتشار: پنج شنبه, ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۲۸:۱۰ |
کد خبر: 20825 |
بازدید: 46 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد در بازدید از اجرای عملیات تراش آسفالت خیابان ولیعصر(عج) گفت: توسعه شهر همزمان با اجرای زیرساخت ها صورت می پذیرد.

به گزارش خبرنگار ما – مهندس کوروش میرزایی در ادامه بر لزوم مشارکت شهروندان در توسعه شهر تاکید کرد و بیان داشت: در کشورهایی که  مردم در توسعه شهر دخیل هستند، به مراتب شاهد موفقیت های بیشتری بوده ایم.

پا۱

وی با بیان اینکه توسعه زیرساخت ها ضمن حفظ حقوق شهروندی باید باعث ارتقای سطح زندگی شهروندان نیز شود، افزود: لذا در بخش های دیگر از جمله مسائل فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی نیز می بایست این امر تحقق پیدا کند.

پا۲

وی در بخش دیگری از سخنان خود پایه اصلی و اساسی توسعه شهری را توسعه شهر همزمان با اجرای زیرساخت ها دانست و نتیجه توسعه شهری را در گرو ارتقای کیفیت زندگی، حفظ محیط زیست و رعایت حقوق شهروندی عنوان کرد، که در صورت تحقق سبب ایجاد سرمایه و عدالت اجتماعی برای شهروندان شده و آرامش نسبی را برای ایشان به ارمغان می آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>