دستگیری یک سارق منزل توسط نیرو های پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

دستگیری یک سارق منزل توسط نیرو های پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس

انتشار: چهارشنبه, ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۲۱:۳۵ |
کد خبر: 20812 |
بازدید: 53 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: با تلاش های پرسنل پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس، یک سارق حرفه ای که به منازل شهروندان دستبرد می زد، دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما – این سارق سابقه دار با ایجاد تخریب های جزیی بر روی درب و پنجره منازلی که فاقد حفاظ آهنی بودند، اقدام به ورود به منازل از پیش شناسایی شده نموده و دست به سرقت می زد.

پرسنل پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس پس از دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت از منازل با شیوه های یکسان وارد عمل شده و از روی تصاویر دوربین مدار بسته یکی از اماکنی که مورد سرقت واقع شده بود، فرد سارق را شناسایی و پس از کسب دستور قضایی طی یک عملیات تعقیب و مراقبت وی را دستگیر کردند.

پس از دستگیری فرد مورد اتهام و کشف مقادیر زیادی کالای سرقتی از منزل و اعتراف متهم به فروش اموال، یک نفر مالخر نیز در این رابطه شناسایی و بازداشت شد و مالباختگان با حضور در پایگاه پلیس آگاهی شهرستان، نسبت به شناسایی اقلام مسروقه اقدام کردند تا پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>