اجرای طرح نشاط روستایی با محوریت برنامه های فرهنگی و هنری در ورامین | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

اجرای طرح نشاط روستایی با محوریت برنامه های فرهنگی و هنری در ورامین

انتشار: چهارشنبه, ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۲۱:۲۳ |
کد خبر: 20811 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: در نشستی مشترک بین بخشداری مرکزی ، دهیاران تابعه ، اداره فرهنگ و ارشاد و اسلامی و شهرداری ورامین برنامه های طرح نشاط فرهنگی در روستا ها ۴ اردیبهشت ماه ٩٧ مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما – طاهر طاهری سرپرست این اداره در این نشست که با حضور حیدری بخشدار مرکزی ، قاسمی معاون خدمات شهری شهرداری و دهیاران بخش مرکزی شهرستان ورامین  در سالن اجتماعات بخشداری مرکزی ورامین برگزار شده بود آمادگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را در برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری مشترک با بخشداری مرکزی را در حوزه روستایی اعلام کرد.

طاهری افزود: از دهیاران می‌خواهم در راستای نشاط فرهنگی مبلغی از اعتبارات تخصیص یافته از طرف دولت را به وظیفه فرهنگی خود اختصاص دهند تا مردم روستا برای امور فرهنگی مجبور به تردد به شهر نشوند.

 دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین تصریح کرد با توجه به پتانسیل شهرستان و نگاه فرهنگی در حوزه فرهنگ و هنر امیدواریم بتوانیم با همکاری بخشداری و دهیاری ها و با برنامه ریزی لازم طرح نشاط فرهنگی و  تقویت فرهنگ بومی  را در روستا ها اجرایی نماییم.

حیدری بخشدار مرکزی نیز از برنامه های ارائه شده توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت نمود و با معرفی روستای پرجمعیت جهت ارائه برنامه های فرهنگی و هنری خواستار اجرای این برنامه ها با کیفیت و نظارت اداره فرهنگ و ارشاد شدند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>