مسیر طرح نوروزی نیروی انتظامی، مسیر آرامش و سلامت جامعه است | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

مسیر طرح نوروزی نیروی انتظامی، مسیر آرامش و سلامت جامعه است

انتشار: دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۱۶:۲۸ |
کد خبر: 20732 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: امام جمعه قرچک گفت: مسیر طرح نوروزی نیروی انتظامی مسیر آرامش و سلامت جامعه است.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام والمسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه قرچک در جمع اعضای شورای تامین و روسای ادارات خدمات رسان طرح نوروزی ۹۷ با اشاره به مدیریت و فرماندهی خیلی خوب انتظامی شرق استان تهران عملکرد این نیرو را در قیاس با سال های گذشته غیر قابل توصیف بیان کرد.

وی در ادامه حرکت انتظامی شرق استان تهران را رو به جلو و همراه با شعور و بالندگی و برجستگی هایی که شایسته است و تعامل خوب ارگان های خدمات رسان را علت موفقیت در برخورد با حوادث نوروز دانست.

اسماعیلی گفت: جامعه برای آنکه بتواند آرامش و سلامت خود را حفظ کند نیازمند به ایثارگری است و نیروی انتظامی بهترین فضا و عالی ترین حالت برای خدمت گذاری است و انسان هایی که این چنین با جان و دل که شبانه روزی خدمت می کنند با آرم و درجه مشخص خود را معرفی می کنند و بهترین انسان ها، شایسته ترین سربازان در رکاب ولایت هستند.

وی  با اشاره به طرح نوروزی نیروز انتظامی  در سال ۹۷، بیان کرد: مسیر طرح نوروزی نیروی انتظامی مسیر آرامش و سلامت جامعه است

امام جمعه قرچک در پایان خاطرنشان کرد: در نگاه به ولایت زلال ترین و پاک ترین و خالص ترین نگاه ها در میان جامعه و بین نیروهای مسلح، از آن نیروی انتظامی است که در بخش های مختلف آن کاملاً شکوفا شده است و انسان هر چقدر بخواهد خدمت کند غیر از این افتخاری بالاتر نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>