افتتاح ساختمان اداری آبفا و ۲ طرح ورزشی در شهر آبسرد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

افتتاح ساختمان اداری آبفا و ۲ طرح ورزشی در شهر آبسرد

انتشار: دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۱۵:۳۴ |
کد خبر: 20730 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: آیین بهره‌برداری از ساختمان اداری آب و فاضلاب و افتتاح سالن‌های بدنسازی زرین و رودبار در شهر آبسرد با حضور استاندار تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – محمدحسین مقیمی در حاشیه سفر به آبسرد با اشاره به طرح‌های افتتاح شده در این شهر اظهار کرد: این طرح‌ها شامل سالن ورزشی رودبار، مجموعه ورزشی چندمنظوره و ساختمان اداری آبفاست که در مجموع با اعتباری به مبلغ ۱۰ میلیارد ریال با احتساب زمین به بهره‌برداری رسید.

وی بیان کرد: باید به طور ویژه به دنبال سالن‌های ورزشی باشیم، زیرا هزینه کردن در این راه منجر به رشد و پیشرفت جوانان به تبع آن جامعه می‌شود.

 در این سفر ساختمان اداری آب و فاضلاب این شهر توسط مقیمی به بهره‌برداری رسید، همچنین سالن ورزشی رودبار شهر آبسرد با اعتباری بالغ بر ۸۵۰ میلیون تومان با مشارکت شهرداری این شهر به بهره‌برداری رسید.

در حاشیه افتتاح این سالن تیم‌های والیبال (الف و ب) شهر آبسرد در حضور استاندار تهران به‌صورت نمادین با برگزاری دیداری دوستانه بهره‌برداری از این سالن را آغاز کردند.

افتتاح سالن بدن‌سازی مجتمع زرین‌شهر آبسرد آخرین بخش سفر استاندار تهران به شهر آبسرد بود، این سالن با اعتباری بالغ بر ٣۵٠ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>