یکی از روشهای مناسب مقابله با آب گرفتگی، پیش بینی زمان وقوع و هشدار به موقع است | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

یکی از روشهای مناسب مقابله با آب گرفتگی، پیش بینی زمان وقوع و هشدار به موقع است

انتشار: شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۴۷:۴۵ |
کد خبر: 20706 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد گفت: یکی از روشهای مناسب مقابله با آب گرفتگی، پیش بینی زمان وقوع و هشدار به موقع است.

به گزارش خبرنگار ما – کوروش میرزایی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور و هشدارهای سازمان هواشناسی و مدیریت بحران استانداری تهران و گستره بارشها، تاکید کرد: یکی از روشهای مناسب مقابله با آب گرفتگی، پیش بینی زمان وقوع و هشدار به موقع است، که اگر این مسئله به نحو مناسب و موثری انجام شود حفظ جان و اموال مردم را در پی خواهد داشت.

وی افزود: لایروبی کانال ها باید روزانه و به طور مستمر انجام شود، که این کار علاوه بر رفع مشکل آبگرفتگی معابر موجب ارتقاء بهداشت زیست محیطی نیز می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود جمع آوری آب های سطحی را موجب تسهیل در رفت و آمد شهروندان دانست و بر تسریع در انجام عملیات ضربتی لایروبی کانال ها و انهار اصلی انتقال فاضلاب و آبهای سطحی سطح شهر  و حریم شهر تاکید کرد.

شهردار فرون آباد در پایان با اشاره به اینکه عملیات لایروبی انهار و کانال های روباز و بسته با نظارت معاونت خدمات شهر انجام شده است، هدف از انجام این عملیات را جلوگیری از آب گرفتگی معابر عنوان کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>