طرح دادرس در مدارس گرمسار اجرا شد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

طرح دادرس در مدارس گرمسار اجرا شد

انتشار: پنج شنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۴۴:۲۲ |
کد خبر: 20698 |
بازدید: 60 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: رئیس جمعیت هلال احمر گرمسار از اجرای طرح دادرس در مدارس مقطع هشتم در شهرستان گرمسار خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – محمد گلینی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گرمسار گفت:طرح دادرس برای آموزش امدادی دانش آموزان برگزار می شود که دانش آموزان مقطع هشتم در این طرح در بخش پسران و دختران شرکت می کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر گرمسار در ادامه به هدف گذاری این طرح به منظور آمادگی دانش آموزان در شرایط سخت اشاره کردو اظهار داشت: در مرحله اول در تمام دانش آموزان شرکت کننده آزمونی اخذ می شود که از هر مدرسه ۱۴ نفر در قالب یک گروه به عنوان منتخب طرح دادرس انتخاب می شوند و در پایان نیز در بهمن و اسفند سال جاری تیم های انتخاب می شود و به مرحله استانی اعزام شدند.

گلینی ادامه داد: تیم های منتخب طرح دادرس گرمسار اردیبهشت و خرداد ماه سال بعد در مرحله کشوری حضور خواهند داشت.

وی افزود: در حال حاضر در شهرستان گرمسار ۳ تیم ۱۴ نفره آقایان انتخاب شدند و ۵ تیم ۱۴ نفره دانش آموزان دختر نیز انتخاب شدند.

گلینی در ادامه گفت: در مرحله شهرستانی ۳۵۰ دانش آموز شرکت کردند که در پایان ۱۲۰ به عنوان منتخب در قالب گروه مختلف انتخاب می شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>