با تلاش نیروهای خدمات شهری، طرح ضربتی پاکروبی در سطح شهر فرون آباد انجام شد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

با تلاش نیروهای خدمات شهری، طرح ضربتی پاکروبی در سطح شهر فرون آباد انجام شد

انتشار: چهارشنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۳۵:۱۸ |
کد خبر: 20685 |
بازدید: 60 views |
بدون دیدگاه


پا۲۰

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد گفت: با تلاش نیروهای خدمات شهری، طرح ضربتی پاکروبی در سطح شهر انجام شد.

به گزارش خبرنگار ما – کوروش میرزایی در این خصوص اضافه کرد: خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت پذیرفته و طبق زمان بندی و در طرح استقبال از بهار طرح پاکروبی سطح شهر با نظارت مستقیم معاونت خدمات شهری در حال انجام می باشد.

وی در ادامه توجه به نظافت معابر بصورت روزانه را یکی از فعالیت های مهم حوزه خدمات شهری نام برد و افزود: پرسنل خدمات شهری با تقسیم وظایف، نظافت معابر و لایروبی جویها با رعایت اصول بهداشتی، مراتب رضایتمندی شهروندان را به همراه می آورند.

پا۲۲۰۱

وی اظهارداشت: همه روزه پرسنل واحد خدمات شهری با تقسیم وظایف و حضور به موقع از ابتدای صبح سعی دارند تا با نظافت معابر و لایروبی جوی ها با رعایت اصول بهداشتی بتوانند رضایت خاطر شهروندان را فراهم کنند.

شهردار فرون آباد در خاتمه به جمع آوری زباله ها و نخاله ها در سطح شهر، پاکسازی جوی های آب، پاکسازی بلوارها و فضاهای سبز و شستشوی خیابانها و کرکره های اصناف توسط اکیپ های خدمات شهری در آستانه سال جدید اشاره کرد و بیان داشت: با تلاش نیروهای خدمات شهری، طرح ضربتی پاکروبی در سطح شهر در حال انجام می باشد که در راستای آن ضمن پاکروبی و شستشوی جداول، بطور کلی معابر و کوچه ها نظافت می شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>