آغاز جدول گذاری خیابان امامت در شهر فرون آباد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

آغاز جدول گذاری خیابان امامت در شهر فرون آباد

انتشار: چهارشنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۲۸:۱۲ |
کد خبر: 20683 |
بازدید: 88 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد از آغاز جدول گذاری خیابان امامت در شهر خبر داد و گفت: طرح بهسازی و جدول گذاری معابر سطح شهر در فاز جدید ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ما – کوروش میرزایی در این خصوص و در گفتگویی کوتاه با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری با بیان اینکه خیابان امامت در جوار مقبره شهدای گمنام و بوستان شهدای شهر واقع گردیده و ارتباط خیابان های ولیعصر(عج) و باغ بهشت نیز می باشد، افزود: این خیابان پیش از این فاقد استاندارد لازم و بر و کف مناسب بود و نیاز به جدول گذاری داشت که با برنامه ریزی صورت گرفته عملیات جدول گذاری این خیابان اکنون در حال اتمام است.

وی اضافه کرد: پس از بررسی و مطالعات کارشناسی اجرای جدول گذاری به صورت کانیو و تک جدول ۵۰ در دستور معاونت فنی و عمران شهرداری قرار گرفت.

وی هدف از این اقدام را بهسازی و زیباسازی این خیابان عنوان کرد و اظهار داشت: عملیات جدول گذاری به طول ۸۰۰ متر با هدف سهولت در تردد شهروندان و رفاه حال آنان و جمع آوری آب های سطحی، اجرایی شده است.

پا۱

شهردار فرون آباد در خاتمه خاطرنشان ساخت: عملیات اجرای نهضت آسفالت و عملیات جدول گذاری در تمام خیابان ها و کوچه های سطح شهر که دارای مشکل می باشند براساس اولویت در حال اجرا بوده و همچنان ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>