بررسی چگونگی استقرار میز خدمت در فرمانداری پردیس | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

بررسی چگونگی استقرار میز خدمت در فرمانداری پردیس

انتشار: سه شنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۴۶:۰۳ |
کد خبر: 20663 |
بازدید: 64 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی داخلی فرمانداری پردیس به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – معاونان فرماندار و مدیران ادارات فرمانداری در این جلسه حضور داشتند و تدابیری به منظور حضور مدیران فرمانداری در جلسات ملاقات مردمی ادارات و ارزیابی عملکرد سال ۹۶ به تبادل نظر پرداختند.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضا گزارشی از اقدامات به عمل آمده طی سال گذشته در راستای اجرای مصوبات ستاد ارائه کردند و مقرر شد موضوع استقرار میز خدمت در فرمانداری، انتخاب یک کارشناس واجد الشرایط و خدمات قابل ارائه به مراجعان توسط معاونت برنامه ریزی فرمانداری بررسی و اقدامات لازم انجام گیرد.

پیگیری تسریع در اجرای دولت الکترونیک در شهرستان توسط معاونت برنامه ریزی، نظارت بر نحوه استفاده و چگونگی فعالیت میز خدمت در فرمانداری، بخشداری ها و ادارات شهرستان توسط اداره بازرسی فرمانداری و ترغیب ادارات شهرستان به استفاده از اطلاعات اداری و خدمات الکترونیک بارگذاری شده در پورتال فرمانداری از مصوبات جلسه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>