حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از خانه های فرهنگ شهرداری ورامین | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از خانه های فرهنگ شهرداری ورامین

انتشار: دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۱۲:۵۴ |
کد خبر: 20651 |
بازدید: 72 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین: به نقش برجسته خانه های فرهنگ در ارتقاء فرهنگ محلات شهری ایمان داریم و از هیچ کوششی در این راستا دریغ نخواهیم کرد .

به گزارش خبرنگار ما – رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین: به نقش برجسته خانه های فرهنگ در ارتقاء فرهنگ محلات شهری ایمان داریم و از هیچ کوششی در این راستا دریغ نخواهیم کرد .

در این جلسه که حجت الاسلام والمسلمین طزری امام جمعه منطقه خیرآباد ، علی خانی رئیس شورای اسلامی شهرستان ، علی عباسی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری و علیرضا خانی مسئول سابق خانه فرهنگ خیرآباد حضور داشتند ، طاهر طاهری طی سخنانی گفت : دغدغه های فرهنگی بسیار زیاد است و بخصوص مناطق آسیب پذیر شهری که از جمله مناطق پرجمعیت نیز می باشند ، نیازمند کار بیشتری هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در جلسه رسمی هیات امناء خانه فرهنگ خیرآباد گفت : خانه های فرهنگ ، فرصت های طلایی برای محلات آسیب پذیر است .

طاهری خاطرنشان کرد : از طریق استاندار محترم تهران ، پیگیر راه اندازی خانه های فرهنگ در مناطقی همچون خیرآباد ، باغخواص ، عبدل آباد و جوادآباد هستیم .

وی افزود : دغدغه های امام جمعه ، رئیس شورای اسلامی شهرستان و معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری و مسئول سابق خانه فرهنگ خیرآباد به حق است و تلاش خواهیم کرد با حمایت مسئولین پرتلاش ، رونق فرهنگی را به این محلات برگردانیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>