اشتغال جوانان باید در رأس امور مورد پیگیری مسوولان قرار گیرد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

اشتغال جوانان باید در رأس امور مورد پیگیری مسوولان قرار گیرد

انتشار: دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۱۰:۲۷ |
کد خبر: 20647 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: فرماندار پردیس در پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گفت: اشتغال جوانان باید در رأس امور مورد پیگیری مسوولان قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ما – پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پردیس با حضور نماینده اداره کل ورزش و جوانان و سیفی رییس اداره ورزش و اعضای ستاد روز یکشنبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، حیدری فرماندار پردیس ابتدای این جلسه با اشاره به اهمیت مسائل مربوط به جوانان بر لزوم برگزاری منظم جلسات ستادساماندهی امور جوانان در سال آینده تأکید کرد و اظهار داشت: اشتغال جوانان باید در رأس امور مورد پیگیری مسؤولان قرارگیرد، چراکه بیکاری و بلا تکلیفی قشر جوان می تواند آسیب های جدی و جبران ناپذیری را بر جامعه وارد کند.

وی دراین جلسه با تاکیدبرشناخت علایق وسلیقه های جوان امروز گفت: نیازها وعلائق جوان امروز با سالهای گذشته تفاوت دارد باید این تفاوت ها ونیازها شناسایی شود و براساس این علائق برنامه ریزی لازم انجام بگیرد.

فرماندار شهرستان پردیس افزود: ما شاهدیم در هر بخشی و حوزه ای که به جوانان میدان داده شده، در آن بخش خروجی بهتر وموفق تر بوده است.

وی برضرورت بهره گیری از پتانسیل فکری نیروهای جوان در امور ساماندهی جوانان برای ارائه راهکارهای بهتر تأکید کرد و یادآور شد: در حوزه های مختلفی که رابطه مستقیم با جوانان و تفکر جوان دارد از پتانسیل و ظرفیت آنها باید استفاده شود.

وی ادامه داد: مشکلات حوزه جوانان در زمینه های مختلفی وجود دارد باید با درایت و مدیریت لازم وتعامل با خود جوانان درجهت رفع این مشکلات تلاش کرد.

رییس ستاد ساماندهی امور جوانان اظهار داشت: باید همواره در جایگاه های مختلف از جوانان وظرفیت های آنان استفاده کرد. جامعه توسعه یافته و سعادتمند در گرو جوان باوری آن جامعه است. بخش اعظمی از مشکلات ما عدم شناخت مدیران و دستگاه های عضو از نیازها وظرفیت های جوانان است که می بایست با تشکیل اتاق فکر و دعوت از جوانان شناسایی صورت گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>