بازدید فرماندار شهرستان دماوند از نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر استان تهران | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

بازدید فرماندار شهرستان دماوند از نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر استان تهران

انتشار: پنج شنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۴۵:۳۰ |
کد خبر: 20619 |
بازدید: 66 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان دماوند به همراه معاونان عمرانی و برنامه ریزی از سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر در نمایشگاه بین‌المللی استان تهران بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – مجید صفری در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در سخنانی اظهار داشت:در این نمایشگاه محصولات تولیدی ، توانمندی ها و دستاوردهای جامعه روستایی و عشایری شهرستان های استان تهران از جمله شهرستان دماوند به نمایش گذاشته شده است.

فرماندار شهرستان دماوند این نمایشگاه ه را وسیله ارتباط بین روستاها و شهرها عنوان کرد و افزود : در نمایشگاه دستاوردهای روستایی و عشایری استان تهران سعی شده تا قابلیت های این بخش شهرستان ،به نحوی مطلوب در معرض نمایش عموم قرار گیرد.

گفتنی است ،در سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر در نمایشگاه بین‌المللی استان تهران در حوزه تولیدات کشاورزی و محصولات دامی ،صنایع دستی و گردشگری در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.

همچنین امکان فروش برخی محصولات روستایی و عشایری نیز در ایام برگزاری نمایشگاه فراهم شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>