بدون شک هر فضای زیبا در شب بدون نوری مناسب فاقد کارآیی مطلوب می باشد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

بدون شک هر فضای زیبا در شب بدون نوری مناسب فاقد کارآیی مطلوب می باشد

انتشار: چهارشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۴۰:۱۵ |
کد خبر: 20600 |
بازدید: 80 views |
بدون دیدگاه


پا۱- ۳

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد گفت: بدون شک هر فضای زیبا در شب بدون نوری مناسب فاقد کارآیی مطلوب می باشد.

به گزارش خبرنگار ما – شهردار فرون آباد از راه اندازی دو دستگاه برج نوری در شهر خبر داد و افزود: به منظور احیای فضاهای مناسب شهری در شب و برای روشنایی فضای پیرامون شهرداری فرون آباد اقدام به راه اندازی دو دستگاه برج نوری به ارتفاع ۱۵ متر در بوستان شهدای شهر نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد، مهندس کوروش میرزایی اضافه کرد: نور یکی از مسائل مهم در حفظ امنیت مردم می باشد و بدون شک هر فضای زیبا در شب بدون نوری مناسب فاقد کارآیی مطلوب می باشد، لذا ما وظیفه خود دانستیم که با تأمین نور کافی برای فضای پارک ساعات شیرین تفریح خانواده ها را افزایش دهیم.

پا۱

وی بیان داشت: استفاده از طراحی و نورپردازی علاوه بر جلوگیری از بزهکاری شبانه، باعـث حس امنیت و روحیه نشاط در شهروندان می شود، لذا بهره گیری از دانش نور پردازی فضاهای شهری که آمیزه ای از علم و فناوری و هنر میباشد برای توسعه کارآمد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و فراغت شهری ضروری است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>